Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek immungyen...

Van itt olyan akinek immungyenge a gyermeke?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan ambulanciát ahol kimondottan ilyen gyerekekkel foglalkoznak?
2013. dec. 3. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a Svábhegyi Klinikára jártunk.

A fiamnak igazoltan nagyon alacsony volt az IgA szintje,

itt úgy tudom, vannak erre specializálódott orvosok.

[link]

2013. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyire volt alacsony? Mennyi idő alatt jött rendbe, szedett valamit? Nagyon meg vagyok ijedve.
2013. dec. 3. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamról 3 hónaposan derült ki, hogy immunhiányos, IgA-ja még ma sincs mérhető mennyiségű! Most múlt 1 éves.Immunológus szakember látta, gondozásba vette, egyszer kapott infúsioban immunglobulint és annyit mondtak, hogy vigyázzak rá, ne menjen betegek közé, de ezzel sokan együttélnek, vagy kinövik vagy nem, de nem kell tőle halálosan megíjedni. "szer szedett végig 1-1 6 hetes E-vitamin kúrát, Cebion cseppet adok neki, megkapja a szükséges védőoltásokat és ennyi. Tényleg nem beteges. Egyébként történt vérvétel annak a kimutatására is, hogy ez milyen eredetű és hála az égnek "átmeneti" immunhiány igazolódott. Keresd meg a háziorvosodat, kérj tanácsot, tájékoztatást a legközelebbi immunológiáról, szerintem nem biztos, hogy a svábhegyi a legjobb.
2013. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!