Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek úgy bébiőr és...

Van valakinek úgy bébiőr és légzésfigyelő, hogy külön vásárolta meg és esetleg mindkettő más márka? Tényleg rosszul működnek így, vagy csak az eladó tukmálná rám a drágább Angel care légzés figyelőt és bébiőrt egyben?

Figyelt kérdés
Szóval angel care légzésfigyelőt szeretnénk venni ,de nem leszünk külön a babától,kevesebbet használnánk a bébiőrt és ezért egy olcsóbbat vennénk abból,még nem tudom milyet.Az eladók viszont két bababoltban is arra hivatkoztak,hogy nem működik jól így ez a kettő,ha csak nem olyat veszek mint pl. az angel care légzés figyelő és bébiőr egyben.Valami frekvencia miatt. Tényleg nem lehet használni egy olcsóbb bébiőrt ez mellé a légzésfigyelő mellé ??

2013. dec. 3. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bébiőrt Németországból kaptuk, a légzésfigyelőnk Angelcare volt. Semmi probléma nem volt velük, szépen működtek egymás mellett.
2013. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem az összefüggést.

A légzésfigyelő zsinórral van összekötve, tehát nem rádió frekvencián működik, így nem zavar be semmibe.

Nekünk is Angelcare volt a légzésfigyelő, a bébiőr meg egy régi (örököltük) Philips.

Remekül működtek.

2013. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is külön márkájú volt mindkettő. A légzésfigyelő Angel care a bébiőr pedig valami teljesen "no name" márka, és soha nem volt baj egyikkel sem.
2013. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A légzésfigyelőnk Baby Controll volt, később vettük a bébiőrt, Momert márkájú. Az égvilágon semmit sem zavarnak, nem hogy egymást...
2013. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Most már ne idegesítsd magad megvan és kész.
2013. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,még nem vettük meg egyiket sem! Az eddigi válaszokat köszi mindenkinek!
2013. dec. 3. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is más márkájúak. (A légzésfigyelő Angel Care.) Nem zavarják egymást.
2013. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a légzésfigyelő Álomvirág volt, a bébiőr Chipolino, semmi probléma nem volt :)
2013. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hmm...szóval egyértelműen hülyeség ez a frekvencia dolog úgy látom.Én is _Chipolino bébiőrt nézegettem,a babaszafari oldalán most kb 7-8000 ft.

Utolsó, mennyi ennek a hatótávolsága ?(ha neked az a fajta van) nincs leírva ez,csak annyi,hogy hatótávolságon kívül jelez.

2013. dec. 4. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!