Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként és mennyit...

Milyen időközönként és mennyit eszik négy hetes tápszeres babád?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz négy hetes a kisfiam. Négy óránként 120 ml-t eszik, de nekem úgy tűnik, hogy már többet is enne. Mikor végez a 120-szal még keresi a kaját, hamarabb ébred, már három óra urán hangosan korog a gyomra,de nem sír, hogy enne. Szerintetek emelhetek az adagján, nem lesz túl sok? 3941grammal, 56 centivel született, 3725 grammal jöttünk haza a kórházból, most 4440 gramm. Nem bukós, csak nagyon ritkán jön vissza egy ici pici.
2013. dec. 3. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

4 hetesen nekem is 120 ml evett. kb 6 hetesen emeltem neki 150 ml-re. most 7 hetes.

mi 4520 grammal és 54 centivel születtünk most 7 hetesen kb 6 kiló.

Doki azt mondta 100 ml-nél ne adjak neki többet de nem fogom éheztetni. Adjál anyit amennyit kér ha meghizik ugyis lemozogja.

Milyen tápszert használtok? Mennyit eszik egy nap?

2013. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aptamil Comfort tápszert használunk (külföldön élünk, nem tudom otthon milyenek vannak) naponta kb 720 ml.
2013. dec. 3. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nestlé Beba pro 1-et eszünk

3950 g-mal született,hazajövetelkor 3600 g

4 hetesen 4720g

éjszaka 4-5-6 órát kibír,nappal 3 óránként eszik 100-140 között most 7 hetes,4 hetesen 100-120 között evett szintén 3 óránként,akkor többnyire éjszaka is,most is úgy van még,hogy 100-at csinálok és ha kér kap még,ki szoktam böfi után üres cumisüveggel próbálni enne e még,s ha igen csinálok 30 ml víz egy kanalas adagot,volt már hogy ezt ismételni is kellett,amikor végül 170-et evett.én addig nem csinálok neki 120-at míg biztosan nem eszi meg rendszeresen,meg lassan is eszik,elhűl addigra hidegen meg nem eszi meg.ő sem bukós

2013. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en fiam hetfon volt 4 hetes ,3030 grmmal szuletett, 2750 volt hazajovetelkor, 70 mlket eszik 2,5-3 orankent, most 3500 gr, ejjel probalok tobbet adni, de ugy tunik magammal szurok ki, meg persze vele, most evett 9kor 90 grmot es meg mindig nem alszik, fel, fel sir, faj neki, pedig nem hasfajos, eddig 3szor adtam tobbet, de akkor is 3 max 4 ora mulva kell.
2013. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!