Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha a 8 hónapos...

Mit tegyek ha a 8 hónapos fiamnak nemkell az esti tápszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok , lenne egy nagyon fontos kérdésem. a fiam 8 hónapos és már 3. Napja nemkell neki az esti tapszer...hamár meglátja ordít és elhúzza a fejét, semmi nemkell neki. Napi étkezések: reggeli: 120 ml tápszer, 10:00-180 ml tápszer, 14:00- papje 200 ml tápszerrel keverve. 14:00 -gyümi, 17:00- bolti bébi fött ételek. De csak a pépeset eszi. 19:30 kor lefekvés elött kapott mindig 120 ml tapszert. Mert olvastam az esti tápszer meg fontos a babáknak. Tippetek van esetleg? Elöre is köszönöm.

2013. dec. 4. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Már kellene darabosat is enni neki, és este tartalmasabb vacsorát. nem csak tápszert meg bolti ételeket.
2013. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, megprobáltam neki adni a 8 hónapos ételeket de kijön belölle még nem bírja sajnos. Csak a 6 hónapos ételeket szereti és megmarad benne. Este 18:00 kor szoktuk abból is adni neki amit mi eszünk de csak mértékkel.
2013. dec. 4. 21:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnem felejtem :) barna kenyeret is eszik a 10:00 utánni tápszer után doktor tanácsára mert kemény a széklete.
2013. dec. 4. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!