Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázott csecsemőt kivisztek...

Megfázott csecsemőt kivisztek ilyen időben levegőzni? Nem lázas, csak náthás!

Figyelt kérdés

Illetve ilyen időben, -5 és -10 fokban levegőztök-e?

Ha megfázott, azzal erősítem, ha bent tartom, vagy jobb, ha ilyenkor is van friss levegőn?

5 hónapos, és már másodjára fázott meg!!!



2013. dec. 5. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy picit kiviheted, neki is kell a friss levegő. Csak teljesen szeparáld el. -5 -10 sőt még -20 fokban is kiviszem és ki is vittem.
2013. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jól írta az első... ilyenkor is kell a friss levegő, csak rövidebb időre és jól bebugyolálva :)
2013. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Az én 7 hetes lányom is náthás, és nagyon jókat alszik kint a hideg levegőn.

Szóval vidd ki nyugodtan.

2013. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
vidd ki nyugodtan :) (ha nem cicis akkor langyíts neki kis teát séta közben itasd.kicsit száraz a levegő,ne fájduljon meg a torkincája)
2013. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ki lehet vinni, ha nem lazas. En is kivettem anno a fiamat ilyen idoben nathasan is, jo a friss levego.
2013. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, nálunk sokkal jobb séta után, hamarabb gyógyul. A náthát/megfázást vírus okozza, nem megfázott, a köznyelvvel ellentétben.
2013. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Azért vagyok bizonytalan, mert mind a kétszer én "fázítottam" meg.

Először mikor magunkkal vittük vásárolni a Tescoba, kocsiba be, kocsiból ki, másnap már folyt az orra.

Most meg legutóbb kicsit többet időztünk a napi sétával, másfél órát is kint voltunk a levegőn, mikor bementünk már tüsszögött, másnapra már taknyolt.

Azt mondják igen a nátha nem megfázás, vírus okozza, de az kapja el a vírust, akinek a hidegtől lehűlt szervezete kevésbé tud ellenállni a vírusnak.

A válaszok alapján meg a józan eszemmel én azt gondolom, ezután is ki fogom akkor vinni minden nap, csak jobban odafigyelek rá hogyan legyen bebugyolálva.

Örülök, hogy ilyeneket írtatok, mert ellentétben a ti válaszaitokkal az én barátnőm meg azt hajtogatja nekem, hogy csak megbetegítem a babát azzal, hogy minden nap kiviszem! Az ő kislánya 15 hónapos, és még egyszer sem volt beteg! Mondjuk amióta bejött a hideg idő nem is viszi ki levegőzni egyáltalán! Szerinte én csinálok hülyeséget! Már kezdtem azt hinni...

2013. dec. 5. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
mi is taknyolunk de ha kiviszem mindig jobb neki utána.jókat alszik meg szereti a sétákat is.most 2 hónapos
2013. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Majd amikor viszi ovodaba a gyereket meglatod hogy egybol beteg lesz. Nyugodtan vidd ki a babad,mindenkinek kell a friss levego.

Anyum oviba dolgozik,az o csoportjuk szinte minden nap kimennek az udvarra,ha nagyon hideg van,akkor is egy kicsit,es az o csoportjukban vannak a legtobben,a tobbi csoportban sok a beteg.

2013. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!