Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a kislányom, szeretném...

6 hetes a kislányom, szeretném kilövetni a fülét. Melyik a jobb megoldás? Nem tudok dönteni

Figyelt kérdés
két hölggyel vettem fel a kapcsolatot, az egyik lövi, és néhány hétig az általa belőtt fülbevalót kell a baba fülébe hagyni, a másik fúrja tűvel, és azonnal a saját fülbevalónkat tesz be.
2013. dec. 5. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Két lányom van, mindkettőnek lövettük. Szerintem az jobb. Gyorsabb, nem fáj annyira a babának, és hamarabb begyógyul, legalábbis biztosabban begyógyul. Én lövés párti vagyok.
2013. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én a gyorsabbat választanám, és azt, hogy az a fülbevaló maradjon egy ideig amit ő ad, az biztos nem allergizál. Gondolom aranyat vettél amire általában nem érzékenyek (én is csak azt birom), de sose tudhatod. Szerintem nem olyan vészes, hogy pár hétig más van benne.

De ez csak az én véleményem.

2013. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kilövetni jobb.
2013. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lövetném
2013. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is most megyünk, szombaton és mindenképp lövetni fogom! Gyorsabb is, meg az egyik ismerősöm kislányának szúrták, és nem ugyanott van a két lyuk! De ha lövik, akkor szerintem biztos h egyforma lesz! Mi is megvettük az aranyat, de néhány hétig gyógy lesz benne! 3 hós kislány anyukája:)
2013. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is lövetni fogjuk, ma 7 hetes a kislányom.

Már elkezdtem megszervezni a dolgot, de most náthás a leányzó, úgyhogy bár gyors lenne az egész művelet, most nem akarom még ezzel is "stresszelni". De ha meggyógyult, akkor kilövetjük neki.

2013. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Moncsycsy ***** válasza:
lövetni. lányom csak a durranástól ijedt meg, nem is fájhatott neki mert nem sírt csak kb 5 másodpercig. nem is vérzett, nem volt vele gond.
2013. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi is lövettük, előtte szépen berajzolta a kozmetikus lány, hogy hova essen, és így szép szimmetrikus is lett. Igaz, sírt a kicsi, de csak megijedt, gyorsan vigasztalható volt, mire kiértünk vele a kocsiba, már aludt is :)

Egyébként az a jó, hogy ha az általa adott, ún. gyógyfülbevalót rakjátok bele, mert: ezek orvosi fémből készülnek, 24 karátos arannyal futtatva. Tény, hogy a 24 karátos arany nem allergizál, mert az tiszta, viszont az ékszerek (mondjuk a végleges fülbevalója) ennél jóval alacsonyabb karátszámú, az arany mellett pl rezet is tartalmaznak. Ezért jó, ha nem ez a végleges füli kerül bele a frissen kilövött fülébe. Utána kb 2 hétig mozgattuk meg alkohollal törölgettem neki (nem vérzett és nem igazán nedvedzett, de azért nem árt), utána raktam be neki a véglegest. Bár a kozmetikus 4 hetet mondott, de mivel olyan szépen alakult a kis lyuk, ezért mertem belerakni 2 hét után, és nem is lett semmi gond

2013. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!