Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a lányom és amikor...

3 hónapos a lányom és amikor nem látja a bátyját napközben mert ö bölcsibe jár akkor nyűgös lesz létezik, hogy hiányzik a kislányomnak a Bátyuskája?

Figyelt kérdés
Fiam márciusba lesz 3 éves, és sokat puszilgatja a húgocskáját :) azt vettem észre, hogy a lányom nyűgösebb sírosabb amikor a fiam bölcsibe van, vagy nincs ott, és ha együtt vannak akkor a lányom édesen alszik, egy hangja sincs. :D Kíváncsi vagyok a véleményetekre...

2013. dec. 5. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen biztosan hiányzik neki, biztosan sokat látja a bátyót és ha nincsen akkor hiány érzete van.
2013. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 éves a nagy, a kicsi 4 hónapos. A nagy oviba jár, délután 4kor megyünk érte. Igaz az én picim nem nyűgös napközben, de mikor a nagyobbik lányom is itthon van, szemmel láthatóan sokkal jobb kedve van, hiába foglalkozok vele egész nap.
2013. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Szeret vele lenni, hiányzik neki. Kicsi még, de attól tudja mi a dörgés. Nekem a kicsi a fürdetést ordította végig minden egyes alkalommal, amikor a bátyja éppen nem volt jelen 2 hónapos korától 10 hónapos koráig.
2013. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!