Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha 8 hónapos szinte...

Normális, ha 8 hónapos szinte alig gagyog?

Figyelt kérdés
A mozgásfejlődése éppen rendben van, de nem akar 'beszélgetni'. Csak a 'hő'-t ismételgeti egymás után és néha 'bl'-t. Sokat beszélünk hozzá.
2013. dec. 5. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Vannak gyerekek, akik később kezdenek el beszélni, mert az agy vagy a mozgásfejlődésre, vagy a beszédfejlődésre figyel.
2013. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem normális, az én nyolc hónaposom meg mászni nem akar, pedig tud. Feláll, felül, de nem mászik, viszont be sem áll a szája. Baba, nana, mama, vao, ble, hmm. Ezeket mondja, de komolyan mondom, csak akkor nem dumál, mikor alszik, meg amikor eszik. Minden baba más :D
2013. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám ma lett 9hónapos,7hónaposan kezdett mászni,ülni,8hónaposan felállt de szinte semmit nem gagyogott.nekem valahogy fel sem tűnt,de annyit mondogatták a rokonok,hogy milyen csöndes,hogy mi is aggódni kezdtünk.Szerencsére fölöslegesen,1-2 hete be sem áll a szája:-) úgy tűnik eddig a mozgásra koncentrált,ne aggódj te sem!
2013. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, vegul beindult a babad gagyogasa?
2023. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!