Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemrég szült anyukák, nektek...

Nemrég szült anyukák, nektek mi a napirendetek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Viszonylag igény szerint szoptatok, így a babám alakította ki a napirendjét, meg hát mai napig ő dönti azért el, hogy mi legyen. Mindig vannak azért változások, de most 4 napja tartjuk ezt a napirendet, remélem ez most így marad, mert ez nagyon megfelel nekem. (Volt már hogy 2 napig volt egy napirend, de aztán harmad nap felborította a fiam) Este fél9-9 körül fürdés (ezt "szigorúan" tartjuk, tehát ha alszik akkor felébresztjük, ha ébren van akkor addig szórakoztatjuk) fél10-10 felé elalszik (külön ágyban, külön szobában, szopi közben), éjszaka 15-20 percre ébred kétszer fél2-2 körül és fél5-5 körül, majd 7-fél8 felé felébred, ekkor átöltöztetem, szopi és játszik-nézelődik kb. félórát, (addig én megreggelizek) utána énekelek neki, játszószőnyegre teszem, "beszélgetünk" stb. és fél9-9 felé elalszik, fél 12 körül felébred ekkor eszik és megyünk le sétálni kb. félórát - 1 órát, hazajövünk akkor eszik és alszik 4-5 óráig, eszik és megint kell 8-fél9 körül.
2013. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 vagyok holnap lesz 3 hetes a fiam, és csak anyatejet kap.
2013. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!