Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek nem...

Van itt olyan, akinek nem aludt a babaja? Nektek bevalt valami'

Figyelt kérdés

Kislanyom 2 hetes es ejjel szinte abszolut nem alszik.Hajnal 1-kor kel enni es 7 oraig nem alszik vissza.Ha leteszem borzasztoan sir,neha meg kezben is.Ez igy megy minden ejjel azota,hogy hazajottunk a korhazbol.

Neha mar ugy erzem ,hogy nem birom,osszeesek.a faradtsagtol.Persze tudok pihenni 1-2 orat napkozben,de nem aludhatok egesz nap,hiszen eleg sok a tennivalo.

Parom probal segiteni,de o dolgozik,raadasul buszsofo,tehat neki nagyon fontos,hogy pihenjen ,mert ha kialvatlan az tragediahoz vezethet,ezet nem is nagyon akarom,hogy o keljen fel a picihez.

Volt mas is ilyen helyzetben? Nektek bevalt valami?


Elore is koszonok minden tanacsot!


2013. dec. 6. 03:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem éhes?

Ha nem éhes, akkor ne hagyd délután már aludni.

És aludj vele, bújjatok össze, így többet tudsz pihenni.

Én egy éves korukig együtt aludtam velük, és nagyon bevált, ha felébredtek csak odafordultam hozzájuk.

2013. dec. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elvek feladása vált be a legjobban. Mellre tettem, az ágyunk mellé a földre letettem az ágyrácsát, arra a matracát és szépen mellé feküdtem. Amikor abbahagyta a szopit nem kellett mozgatni. Nem volt gond soha a büfizéssel sem, nem hagytam hanyatt feküdni, hanem az oldalán aludt így. én pedig csak felkeltem mellőle a saját ágyamba.

Nappal sokat voltunk kint a levegőn (pedig januári, 1-2 óra megvolt naponta).

A másik nagy csoda a hordozókendő volt és az éneklés.

Ja, meg az infacol!

Ez így együtt segített.

2013. dec. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia nálunk is ez volt a helyzet és lehet kegyetlen voltam, de én nem nagyon hagytam másfél óránál többet aludni nappal éjjel úgy aludt mint a bunda és azóta is alszik éjjel csak egyszer kel fel, a saját ágyába.

Neki is sokkal jobb ha éjjel alszik nem nappal.

2013. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki hogy keves a tejem....adtam neki tapszert..akkor meg a hasa fajt.Viszont mindig is rosszalvo maradt.most harom eves es meg minimum ketszer kel.probald meg mas fekvohelyzetbe tenni.Az enyem barmit is mondtak csak hason szeretett aludni.Sok kitartast!
2013. dec. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem irtad hogy szoptatod e, de ha igen akkor hagyd a ciciden elaludni, vagy próbáld ki hogy evés után a mellkasodra fekteted, nálunk hajnalban sokszor igy alszik vissza könnyen. Esetleg fektesd a hasára és simogasd a hátát. Pihenőszék is segithet az elaltatásban. Minden étkezés utàn rendesen megbüfizteted? Infacol is segithet ha fáj a pocakja illetve mi hasznàltunk a hasfàjós időszakban meggymag párnát is, szintén megnyugtatta. Kitartást, és remélem valamelyik tanács be fog válni!
2013. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket,ki fogom őket próbálni.Próbáltam azt is,hogy magam mellé fektetem,de sajnos eddig nem vált be,ugyanúgy sír . :(

Nem szoptatom,mert nincs semmi tejem sajnos,így tápszert kap.

Böfizni szokott rendesen.

Ki fogom próbálni,amit írtatok,remélem beválik valami :)


Köszönöm mindenkinek :)

2013. dec. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!