Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te mennyit költenél a második...

Te mennyit költenél a második gyerek babakelengyéjére?

Figyelt kérdés
Kocsit,ruhàkat,babajàtékokat,sterilizàlót,melegitöt kelene venni plusz az orvos,szülés.Èn kb.300.ezerre gondoltam.Nàlatok mennyi volt?
2013. dec. 6. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a babakelengye 500ezer Ft lesz kb.Mert az elsőnél örököltünk sok mindent pl babakocsi kiságy amik már nincsenek túl jó állapotban.
2013. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja plusz a vizsgálatok,Uh,terhesnadrág,melltartó
2013. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az elsönél nekünk is kb.500ezer volt.Mi akkor ujat vettunk mindenbol de kocsit mindenképp akarok ujat a ruhàkat meg el ajàndékoztam.

Ti vesztek mindenből újat?

2013. dec. 6. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,mindenből újat szeretnék.
2013. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az elsőre sem költöttem ennyit, leginkább ruhákat örököltünk. Mindent összevetve az ő érkezésére kb. 100-150e költöttünk. Most a tesónak csak kiságy illetve ruha kell, 50-60 körül számolom.
2013. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a nagynak vettünk mindent újonnan. Amire költeni kellett, az az orvos (vizsgálatok, szülés), kellett jópár ruha (téli fiú után nyári lány jött), törülközők, ágynemű, egy új bébiőr a nagy szobájába, 2 db cumisüveg, szopipárna (a nagynál nem volt), játékok, ilyeneket vettünk. Babakocsik, kiságy, kád, sterilizáló, mellszívó mind használhatók voltak. Szerintem 300 biztosan megvolt.
2013. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 13 év lesz a két gyerek között, úh tulképp mindenből újat kell venni. Később (kb 2 éves korától) lesz jó, mert a playmobil és egyéb zúzós árú játékokat elraktuk. Legalább azokat nem kell újravenni.

Babakocsi 100-120.000, babaszoba 100.000, légzésfigyelő és egyebek 200. Ehhez még terhesgondozás, vitaminok, szülés.

2013. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, fogalmam sincs, mennyi lett a második gyerkőc kelengyéje. Az első kisfiamnál mindent írtam, 250 ezer körül álltunk meg, akkor semmit sem kaptunk.

Ketteskének is vettünk bútort (kivéve kiságy), megcsináltuk a szobát.

Amiket újonnan vettem neki, az a kókuszmatrac, lepedők, plédek, cumik, cumisüvegek, mellszívó (első gyereknél kölcsön kaptam, de nem rég szült az a barátnőm, akitől anno kaptam), vastag ruhák, overall, textilpelenkák, orrszívó.

A babakocsit eladtuk, abból új kellett, de mázlinkra a barátnőmnek volt 3 babakocsija, és ami nekünk tökéletes, az nekik hatalmas, nem fért a liftbe, úgyhogy kaptunk egy 2-szer használt babakocsit.

Kb. 100-120 ezer forintba került az egész, ha meggondolom.

2013. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!