Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért öltöztetik be egyes...

Miért öltöztetik be egyes szülők a gyermeküket előszeretettel Mikulásnak?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok ki miért teszi, mert elég idétlen ötlet például pár hónapos kislányt mikulásruhába öltöztetni, majd feltenni a facebookra. Ha a szülők is mikulássapkát húznak hozzá és együtt pózolnak, az a jéghegy csúcsa. Csak simán cukinak tartják, vagy van egyéb indok is rá?
2013. dec. 6. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak játék. Szerintem semmi szörnyű nincs benne. Ez is egy ünnep, és a mikulás sapit előszeretetttel hordják ilyenkor. Nézd meg a Gyakori G betűjét :))) fertőző :)))
2013. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Miért kellene rá indok. Aranyos és jó emlék lesz, ez miért kérdés egyáltalán.
2013. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Miért foglalkoznak egyesek mások szokásaival? Pl. unalmukban idétlen kérdéseket tesznek fel. Ha ráadásul itt a gyik-en fikáznak más embereket, ahelyett, hogy a saját gyerekükkel és magukkal foglalkoznának, az a jéghegy csúcsa.

Csak simán unatkozó d.gatlan nyomik, vagy más oka is van?

2013. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert cuki. A lényeget én sem értem, hiszen a Mikulás hozza az ajándékot a gyereknek, nem a gyerek változik Mikulássá. Ha apa öltözik be, az még oké.
2013. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Idétlen? Hát sztem meg marhára nem. Egy éves múlt a kislányom, és a tegnapi mikulás ünnepségen igenis ráadtam a mikulás ruhát. Külön meg is dícsértek érte, hogy milyen édes, és jó stylist lennék. :D Hogy miért? Mert cuki, aranyos, édi...Kinek mi? De különben meg nem foglalkozom azzal, ha ez valakinek nem tetszik. Joga van hozzá, hogy ne tetszen. A lényegen és a tényeken nem változtat!
2013. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld. Nem hiszem hogy hülye kérdés lenne, egyszerűen érdekelt. Nálunk mások a családi szokások, nekem fura ez az öltöztetés :)
2013. dec. 6. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Miku sapit adtam a bébire egy kép erejéig. Hihetetlenül aranyos volt, mosolygott és nevetett, szép emlék lesz ez nekem/nekünk. :) Ha felnő, majd mutogatom neki, hogy: Lááááátod kiffiam milyen édes kis kölyök voltááál? :D
2013. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!