Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha hamarabb állt fel...

Baj, ha hamarabb állt fel mint mászott?

Figyelt kérdés
7 hónaposan kezdett kúszni, most 8 és fél hós és már elég gyorsan eljut mindenhova. 8hónaposan állt fel először magától és most már mindenhol feláll, néha lépeget, ha jól meg tud kapaszkodni, és tanulja hogyan üljön le ea ne dőljön. Nem baj, ha a mászás előtt feláll? A stabil ülés nem tudom pontosan mit jelent. :) ülni ül, de inkább kúszik és inkább áll...nem baj?
2013. dec. 6. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnal is ez volt a sorrend. Kuszas-allas-maszas. Nekunk jarnunk kellett deveny tornara, es ott mondtak, hogy nem baj ha all, ha onalloan teszi, segiteni nem szabad. (egyebkent csak zarojelbe jegyzem meg, hogy en sem masztam, es egeszseges 30 eves asszony vagyok)
2013. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, sok baba egyszerre áll fel és kezd el mászni (pl az enyém is), lényeg hogy ne segíts neki a járásban, ne vezetgesd kézenfogva mert bátortalanabb lesz, nem meri elengedni a kezedet, és rosszabb lesz az egyensúlyérzéke, többet fog esni-kelni. A stabil ülés azt jelenti hogy felül és úgy is marad, közben játszik valamivel :)
2013. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor végül is stabilan ül, néha meginog és eldől.:) és ha ilyen korán feláll, akkor mikor fog járni? Nem vezetem, mindent magától csinál, nem erőltetem, ráér. :)
2013. dec. 6. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem is mászott. 5 hónaposan felállt, 9 hónaposan magától járt. Én nem tulajdonítanék neki jelentőséget.
2013. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Az en lanyom 9 honaposan allt fel es egy evesen indult el, vagyis meg ott tartunk, hogy max.tesz 8-10 lepest es megall es letottyan.
2013. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi gyógytornára járunk, és mivel nálunk is ez volt a helyzet, a gyógytornász fokozottan figyelt a mászásra. Azt mondta, hogy ez tök átlagos dolog, majd beindul, és igaza lett! A stabil ülés azt jelenti, hogy segítség nélkül ül fel és megtartja magát. Szerintem semmi baj a babáddal! Jó egészséget kívánok!
2013. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem marad ki a mászás szerintem. Fiam is így volt. Rám hozta a frászt, hogy nem fog mászni, csak kúszott igazából addig. Ettől kezdve segítséggel mászattuk, -később persze önállóan, gyönyörűen mászott- és az állást próbáltam hanyagoltatni.
2013. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!