Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babás dolgokat érdemes...

Milyen babás dolgokat érdemes a Müllerben venni? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Ma végre eljutok egybe (a közelünkben sajnos nincs, így ritkán vásárolok ott), mik azok amik jó minőségűek és nem olyan drágák? Ti miket szoktatok ott venni? 5 hós a babám.
2013. dec. 7. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
üveges kaját. Minden más olcsóbb, ha máshol veszem.
2013. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mikor kisebb volt az üveges kajákat szoktam ott venni. Amúgy a saját márkájú popsitörlőjét(kéket) is szeretem. És a Bübchen fürdetőt is ott vettem.
2013. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Popsitörlő, bébiétel, én pelenkát is mindig ott veszek, a sajátjukat. Nem tudom honnan/hogyan lehet még ennél olcsóbban is beszerezni. Megosztanád, 1. válaszoló?
2013. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Popsitörlő, tejpép. Ezt csak a Müllerben vettük. Ezentúl ritkán kellett, de olcsó és jó a saját márkás pelenkázó-alátét. Ezt vittem a védőnőhöz, orvoshoz vagy utazásnál is remek.
2013. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

popsitörlőt és pelust egy pelenkadiszkontos ismerőstől veszünk. Szoktak lenni sajátmárkás pelusok is, 42ft/db. A popsitörlő pedig szuper. Imádom. Pedig mi is mindent kipróbáltunk. Viszont a mülleres bébiételek, desszertek jó minőségűek az árukhoz képest.

Első voltam.

2013. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cumisüveg, cumisüvegre cumik, én ott veszem a HUggies popsitörlőt. Egy idejig jó volt a pelenka. Vettem ott sok bébiételt, bébinasit. Legjobb a gyümölcslé! 750 ml, és 400 Ft körül van. Nem agyoncukrozott, tartósítószeres. Természetesen hígítva adtam mindig naponta.
2013. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Popsitörlőjük a kedvencem. A bübchen fürdetőt is itt vesszük. És a bébiételek is itt a legjobbat. Illetve én csak gyümölcspürét vettem, mert házi koszton voltak.
2013. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MAM-os dolgok jók ott árban.

Bébiétel is jók, a babajoghurtok, babapudingok is.

A popsitörlőből a mülleres a kedvencem.

Pelusuk is jó. tejpépek is jól beszoktak akciózva lenni.

2013. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bébiételt és popsitörlőt vettem végül, köszi a válaszokat :)
2013. dec. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!