Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első átfordulás után...

Az első átfordulás után gyakorolták babáitok az új tudományt?

Figyelt kérdés
Fiam tegnap egyszer átfordult hátról hasra, azóta nem is próbálkozik. Ha jól tudom, ez normális, csak kíváncsi vagyok, másnál hogy volt. 5 hónapos, de elég nagy baba.

2013. dec. 7. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam is 5 hónaposan fordult hasra először, de ő onnantól folyamatosan gyakorolta. Majd rákap a Te fiad is, ne aggódj.
2013. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiam mindent megcsinált első alkalommal aztán napokig, hetekig nem is próbálkozott, nézétek ezt is tudom és ennyi elég volt, toll a fületekbe kb:) Mindennel ezt csinálta, csinálja:) Lányom nagykönyv szerinti volt, megcsinálta, kedvet kapott és egyre próbálkozott:)
2013. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam majdnem 6 hónapos volt, mikor először hasra fordult. Jó sokat váratott magára, de aztán annyira boldog volt az új tudományától, hogy onnantól kezdve állandóan forgott, rá 1 hétre pedig kúszni kezdett.
2013. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kíváncsi vagyok, mi lesz. Tegnap meztelenül fordult, úgy azért könnyebb, mint ruhában, méretes pakkal a fenekén. :)

2013. dec. 7. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Az en fiam pont 4 hónapos volt mikor először atfordult hasrol hátra. Lassan tölti az 5. Hónapot, de eddig csak 4x ismételte meg. :-)
2013. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!