Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben vigyem haza a téli...

Miben vigyem haza a téli babámat a kórházból? Mózeskosárban, utána tegyem át az autósülésbe a kocsiba?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az autóba újszülöttet csak bébihordozóval tudsz vinni. Vagy milyen autósülésre gondolsz?
2013. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Babahordozóban, amibe szépen berakod a kórházba és a hordozót bekötöd az autóban.
2013. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Van autóba beköthető babahordozóm, de nem lenne jobb, ha az már belenne kötve az autóba és utána a mózeskosárból abba át lenne téve a baba? Hogy lenne a legjobba babának?

A multifunkciós babakocsihoz van babahordozó és mózeskosár is.

2013. dec. 8. 17:55
 4/22 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból teljesen mind1.Úgyis jó,ha mózesben hozod ki a kórházból és az autóba átrakod az ülésbe.Avval sincs semmi baj,ha a hordozóban hozod ki a kórházból és úgy kötöd be az autóba.
2013. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges közbeiktatni a mózeskosarat. Az indulás előtti utolsó pillanatban betettük a hordozóba a babát, és levittük a kocsihoz. Betettük a hordozót, bekötöttük és hazajöttünk. Hordozóstól kivettük és felhoztuk a lakásba, mint egy kosár gyümölcsöt:) A hidegben én biztosan nem pakolásznám a babát be a mózesbe, bemelegszik a kórházban, aztán ki a mózesből, át a hordozóba, aztán a hordozóból megint ki a mózesbe és úgy vinni tovább. Teljesen felesleges tortúra a babának. Egyszerűbb belerakni és benne hagyni a hordozóban, amíg mozgatni kell.
2013. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem is téli baba lesz (remélem már jövő héten:-) de mi is csak a hordozót visszük, abban be a kocsiba majd haza. Gondolom nem órákra laktok a kórháztól:-)
2013. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jó nehéz nekem a babahordozó üresen is. Hallgatok rátok, abban visszük haza a kórházból, majd a baba apja fogja cipelni a kisfiunkat. Nagyon várom már, január végére vagyok kiírva, akkor jó hideg szokott lenni.Még a ruháját is el kell dönteni, hogy mibe legyen jó melegen felöltöztetve.Mindenféle babaruha van már.Bodi,rugdalódzó,kocsikabát,pamut kesztyű,zokni,overáll-kezeslábas,pamut sapka vékony és a tetejére vastagabb bundás,meleg kiscicanadrág stb.
2013. dec. 8. 18:42
 8/22 anonim ***** válasza:
Naná, h apa cipeljen:-)
2013. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Te csak ne cipekedj szülés után. Apuka meg elbírja. Szerintem a babának is jobb, hogy egy átpakolási fázik kimarad neki, pláne 3-4 naposan. Nekünk olyan zsákunk volt, amin alul át lehetett fűzni a hordozó övét, téli gyereknek nagyon jó megoldás.
2013. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekünk január 2.hetében várható a kisfiúnk érkezése :)

Már nagyjából kigondoltam,mibe kéne haza hozni:

-hosszú ujjú body

-vékonyabb fehér kis pulcsi,alulra ennek a nadrágja,aminek van láb része is

-így bele egy plüss rugiba

-meleg sapi(ha nagyon hideg lesz,akkor a meleg sapi alá még egy cérna sapi)

-bundazsák

-a hordozóba még betakarni egy vékonyabb pléddel


Ha az autó felmelegedett,akkor az egyik sapit levesszük,bundazsákot lecipzározzuk,szükség esetén a plüss rugit is kicipzározzuk.

Ez az elképzelésem,aztán majd meglátjuk :)

2013. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!