Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hosom megpuszilt egy...

15 hosom megpuszilt egy fotopapirra frissen nyomtatott kepet, nyelt egy kis festeket, lehet baja?

Figyelt kérdés
Egy pillanat alatt tortent,de mar szaladtam is,a szaja es orra volt olyan.
2013. dec. 8. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy baja lenne.
2013. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hónaposan evett meg egy egész töltőtollba való tintapatront. Felhívtam az ügyeletet, azt mondták, hogy figyeljem, de nem lett semmi baja, még csak kéket sem kakilt.
2013. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baja lesz. Időnként komplett cikkeket rágnak ki újságból gond nélkül. :)

Nekem a csokit papírostól, alufóliástól ette meg, három napig rettegtem, de végül kijött a "végtermékkel" a pelusba, semmi baj nem volt.

2013. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik,hogy semmi gond,a széklete is rendben volt és ő viselkedik másként,mint ahogy szokott :)
2013. dec. 9. 10:54
 5/5 A kérdező kommentje:
* ő sem * akart lenni.
2013. dec. 9. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!