Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért és meddig kötelező a...

Miért és meddig kötelező a védőnői szolgálat?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén én nagyon nem szeretem ezt az egészet. Már második gyermek a pici . A gyerekorvos rendszeresen kijár nálunk mert fontosnak találom. Ő látja a gyereket sűrűn és engem megnyugtat mert mégiscsak egy orvos. De miért kell egy másik személy is ??? Engem zavar h . annyira benne akar lenni az életünkben. Frusztrált és ideges vagyok mikor hív és jön. Nekem ő nem segítség!!! Mérlegem van tehát mérni sem kell a picit.

2013. dec. 9. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Le lehet mondani. Hozzáteszem egyszerűbb, ha elviseled :)
2013. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetőséged van lemondani
2013. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utána olvastam és úgy látom muszáj inkább elviselni. ..meddig kötelező amúgy? ? A gyerek hány éves koráig?
2013. dec. 9. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kötelező. Már terhesség alatt le lehet mondani.
2013. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes terhes vagyok, és 4,5 hónapja nincs védőnőm.

A régi védőnőt kirúgták, és az új még mindig nem jelentkezett.

2013. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyém 1hónapban egyszer jjön akkor is tíz perc. én bírom tök laza , de hallottam a legtöbb órákat ott ül , na azt nem bírnám.-)
2013. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt is le lehet mondani.Januárban én is lemondom,mert nem tudok hozzá eljutni lassan a hideg és a várható tél miatt(távolság több kilométer,a picit sem akarom majd külön oda citálni gyalog esetleg,mert biciklivel nagyon picit nem tudok vinni.A városba az orvoshoz egyébként is menni kell,csak ott nem lehet védőnőm,pedig oda rendes,normális buszjárat van,továbbá van betegszállítójuk is,ha minden kötél szakad,de busszal is pár perc,sima ügy)

Mérleget,légzésfigyelőt ilyesmit mi is vettünk,sőt,vérnyomásmérőt meg kapok karácsonyra :-)

2013. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!