Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen aludta át...

Mennyi idősen aludta át először a babád az éjszakát?

Figyelt kérdés

Ekkor hány órát aludt egy huzamban?

Anyatejes vagy tápszeres volt?


2013. dec. 9. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Első gyerek: 6 hetesen (csak anyatej)

Második gyerek: 20 hónaposan (fél évig csak anyatej, aztán hozzátápláláva, 20 hónaposan elválasztottam)

Harmadik: 2 hónapostól 6 hónaposig átaludta, azóta sem, most másfél éves (6 hónapig csak anyatej,16,5 hónapig szopizott)

2013. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyatejes. 3. héttől átaludta. 5 hónaposan kezdtem hozzátáplálni (csak gyümölcs és zöldség, tápszert meg tejpépet nem kap) és mellette szopizik még.
2013. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen, este 8-tól reggel 6-ig. Ezután pár hét alatt beállt az este 8-tól reggel 8-ig alvás. Tápszeres volt.
2013. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13-14 hónapos lehetett. Este 9-től reggel 9-ig aludt.
2013. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem volt egészen 6hetes, tápszeres volt.
2013. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
majdnem 6 hetes volt. Anyatej és tápszer is volt, de cumisüvegből kapta, tehát nem szopizott.
2013. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagy kérdezzek az itteni válaszoloktól. És utána is végig átaludta az éjszakákat a babátok, vagy volt egy-két eset, amikor nem?
2013. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. 1,5 éves már a fiam, 8 hetes kora óta enni sosem kelt éjjel, ébredésre (fogzás miatt) kb. 8-10 alkalommal volt példa.
2013. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én voltam az, aki kérdezett. Köszönöm az utólagos válaszodat :)
2013. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!