Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák milyen krémet használt...

Anyukák milyen krémet használtok a baba arcára, hogy ne szárítsa ki a hideg?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem azt mondta a dokinéni, hogy mielőtt kimegyünk, akkor kell bekenni zsíros krémmel nem túl vastagon. Pl. Bepanthen/Sodu, ilyesmi.

Magas víztartalmúval tilos, mert akkor az is "megfagy" az arcán.

2013. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kisfiam már 4éves de ősszel mindig iratok csukamájolajos popsikrémet amit pici korában is használtunk.kezére,arcára vékonyan.Ha kimarad és kicsipte a hideg este vastagabban kenem be mint máskor,és reggelre teljesen rendbe jön.

Az oviba is vittem be egy tégellyel és aranyosak az óvónénik,minden gyereket bekennek vele udvarozás előtt.:-)

2013. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én semmivel nem kenem be. Már 15 hónapos, de még soha nem szárította ki a hideg.
2013. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Natúr shea vajjal kenem.
2013. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neogranormon testápolóval,de ritkán szárad ki a bőre.
2013. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rossmannos Babydream Calendula (körömvirág) krémet használunk.
2013. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A körömvirágnak irtó nagy a víztartalma, azt csak a séta után otthon, előtte semmiképp!
2013. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ahogy elnézem van miből válogatni:-) Még szerencsére kisfiamnak sem száradt ki, csak kicsit érzékeny a bőre és azért kérdeztem, hogy mit szerezzek be itthonra. Mindenkinek szép estét, a zöld pacsi ment :-)
2013. dec. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!