Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez a játék egy...

Szerintetek jó ez a játék egy 20 hónaposnak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 9. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én két 1 évesnek vettem ilyet ajándékba.

A 20 hónapos mindjárt kettő, szerintem hamar megunja.

Inkább mágneses rajztáblát, gyurmát stb. vennék neki.

2013. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Jó bizony :)

Pont 20 hónapos a lányom, én is gondolkodtam rajta, de aztán annyi mindent fog kapni, hogy már "nem fér bele"

2013. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nemtudom megvegyük e. 59 értékelés van róla,sokan írják,hogy még a 3 éves is játszik vele. De nemtudom,én is félek,hogy hamar megunná? Szerintetek? Egyébként ez az én véleményem,de szerintem 1 évesnek még korai.Mármint még nem úgy játszik vele,ahogy mondjuk egy nagyobb baba.
2013. dec. 9. 13:18
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Leírnád kb,hogy miket kap a lányod? Mert a duploig eljutottam,meg is vettem,de még szeretnék valamit. :)
2013. dec. 9. 13:22
 5/18 anonim ***** válasza:

Az én lányom 19 hónapos. Nagyon tetszik ez a játék, de sajnos nálunk valószínűleg felesleges kacat lenne, ugyanis egy mp-re sem áll meg a lányom. És ezt szó szerint vedd.

Vedd meg nyugodtan, nagyon jó játék!

2013. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A Mikulás hozott neki egy ugráló csacsit és egy benti kis csúszdát, mert ő is elég pörgős.

Karácsonyra mindent mi vettünk meg a közeli rokonok nevében előre, ezek: kap kis konyhát, babát kis babakocsival, dulpot, kis laptopot (ezt nem terveztem, de vásárlás közben nagyon megtetszett neki, míg vásároltunk, végig azzal szórakozott, pedig jó sok idő volt) kapott egy babaházat, ezt:

[link]

Egy ilyen építős, formabedobós játékot:

[link]

És kis figurás játékokat, mert nagyon szeret már ilyesmikkel is játszani, pl:

[link]

[link]

2013. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2-6 vagyok

Egyébként neked is kislányod van?

2013. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséget. Igen kislányom van. :)
2013. dec. 9. 14:37
 9/18 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék,hogy tetszik neki a csacsi?
2013. dec. 9. 15:01
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen nagyon szereti a csacsit, azt vaterán vettem fele annyiért, min t mondjuk itt a tullinál, de pont ugyanolyan.

Egyébként a legfontosabbat el is felejtettem, a játékporszívót, meg seprő, lapát stb. Mert imád ezekkel bíbelődni, de így aztán nagyon nehezen haladok a takarítással, így lesz neki is saját :)

Egyébként ezeket mind a tulliról szereztem be én is...

2013. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!