Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám nehezen alszik el....

A babám nehezen alszik el. Elalszik hirtelen felébred 5-10 perc múlva elkezd kalimpálni ásítozni és aztán sírni. Van ennek valami oka? tudok ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem lehet, hogy a hasa fáj?
2013. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hónapos.nem tudom nem görnyed egyszer csak olyan mintha megijedne és úgy ébred
2013. dec. 12. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én babám 3 hónapos koráig csak rajtam aludt. Ha letettem, nagyon hamar felébredt, érezte, hogy nem vagyok ott. Aztán ez szép lassan megváltozott, mostmár nélkülem is jókat szunyál, 5 hónapos.
2013. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ha hirtelen felkapja a kezeit, az normális. Még az idegrendszerük nagyon éretlen, vannak ilyen öntudatlan, koordinálalan mozduataik. Hanyatt fekve jellemzőbb. Ha ott vagy vele, altasd hason, úgy nem szoktak kalimpálni.
2013. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ez van nálunk is tegmap óta :( Ned mióta csinálja ezt? Én most a frontra gondolok. De viszon éjjel meg jól alszik.

Nem ijed meg valamitől? Hirtelen hangos zaj vagy megmozdulsz vele hirtelen?

2013. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szép nyugiban hallgatok zenét itt fekszik mellettem és egyszer csak kipattannak a szemei és elkezd sírni.hát én nem szoktattam ennyire magamhoz mert nagyon kényelmetlen lett volna ha rajtam fekszik.császárral szültem.hason tényleg jobban alszik de nem tehetem le mindig hason:) hát ha a szájába teszem a cumikáját akkor rövid időn belül elalszik.
2013. dec. 13. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!