Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második babánál mit vetettek?...

Második babánál mit vetettek? 17hós lesz a lányom mire jön a kicsi

Figyelt kérdés
cumisüvegre cumit elég ha újat veszek? vagy muszáj új üveget is vennem?

2013. dec. 12. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem vettem új üvegeket, mivel jó állapotban voltak a régik is. Csak cumit vettem rájuk. Mást nem is vettem újat. Mivel kislány lett ő is, mint a nagyobbik, így még ruha se kellett. Volt/van több zsáknyi, és még így is kaptunk újakat.
2013. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm én is abban reménykedem hogy holnap megmondják a nagy uh-n hogy fiú vagy lány lesz :)köszönöm.... 19hetes:)
2013. dec. 12. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Első gyereked fiú vagy lány? Majd írd meg hogy mit mondanak a másodikra, milyen nemű lesz.
2013. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
első lány. hát kiváncsi vagyok apuka fiút szeretne hogy teljes legyen a kollekció :)
2013. dec. 12. 13:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk majdnem 3 év lesz a két fiú között, viszont az idősebb március végi, a születendő januári.

Ezért a ruhákhoz vennem kellett bundazsákot, overallt, vastag rugikat, harisnyát, meleg sapikat. Akkor kaptam kölcsön mellszívót, de a barátnőm is nem rég szült, akitől kaptam, így azt is vennem kellett.

Új cumikat, cumisüveget vettem (nálunk nagyon leharcoltak lettek, pár hete hagytuk el az üvegezést), textilpelenkákat, kifogókat, lepedőt, új kókuszmatracot.

2013. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nálunk 20 hónap van a gyerkőcök között. A nagy decemberi és fiú, míg a kicsi augusztusi és lány.

Mi már a nagynak eleve unisex színű ruhákat vettünk, így kezdetben ruha nem kellett. A nagy kapott új hálózsákot, neki vettünk pótülést a babakocsihoz, hogy a két gyerekekkel egyszerre lehessen menni.

Az utazóágyba került a kicsi (így a nagy benyúlni se tudott), abba vettünk vastagabb matracot).

Ha a cumisüveged jó állapotban van, én csak cumit vennék rá. Lehet nem is nagyon lesz rá szükség.

Ha kombinálható a cumisüveg az jobb, később pl. itatófejet tudsz rátenni. Nekem ilyenek vannak.

Minden mást örökölt a nagytól. Sok ruhát most is ráadok, ami nem túl fiús, mert semmi baja nincs, a nagy alig hordta, mert gyorsan nőtt. A kicsi Pöttöm Panna a nagyhoz képest.

2013. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsem volt 12 honap van a ket fiam között szoval nem csak hogy a ruhak szine megfelelö volt, de evszak szerint is :D. En nem talatam mar a cumira veget epdig csak azt akartam venni ugyh beruhaztam 3 uj cumisüvegre nem volt akkora összeg, gondoltm jar neki ennyi :D Meg kellett neki is kisagy, meg vettünk testver babakocsit (ami megmentette visszagondolva az eletem).
2013. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) nálunk is hamarabb akartuk a tesót de költöztünk,de igyis jó lesz :) testvérkocsim nekem is van :)
2013. dec. 12. 19:57
 9/11 A kérdező kommentje:
kislány a másik is
2013. dec. 13. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:
na az nagyon jo :) akkor gondolom ruhak jatekok vannak hegyekben, par cumi, sok pelenka, ennyi szeritnem eleg is. A masodiknal amugy is mar az anyuka, neked is meg eleg frissek az emlekeid :)
2013. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!