Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is reagál így...

Más babája is reagál így oltásokra?

Figyelt kérdés
4,5 hós a fiam! ugye a 3-ik oltáson vagyunk túl! kb 3 hónapja nem alszunk , csak nagy nyűgösen! alszik éjjel 12 órát kb de milliószor felkel! első hóba tűrtem, próbáltam így, úgy semmi nem vált be, majd ritkultak majd 3 napig 1-szer ébredt happy voltam jött az oltás kezdődött elölről, tűrtem 1-2 hétig próbáltam mindent, segítséget kértem védőnőtől, volt itt minden,éhes szomjas, foga, túletetés stb, egyik sem! 3-án kaptunk megint oltást, az kedd volt előtte már ritkult a felkelés már "csak" 4-5 volt szombaton 3 és vasárnap-hétfő 1! kezdtem boldog lenni végre alszunk is! kedden oltás azóta megint ez van! nem tudom mással összefüggésbe hozni csak az oltással! mire helyre jönne az alvása megint kap! mit csináljak? azon a 3 napon amennyit pihentem és erőt gyűjtöttem kezd elfogyni és merülök le :( a foga gondolom nem bántja mindennap hónapok óta, valaki járt már így? mikor változik ez ? nagyon ki vagyok már merülve
2013. dec. 13. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor nyugi, 15 hónapos koráig most nem fog kapni. Ez van.

Nekem már elmúlt másfél éves a lányom, és minden éjjel kel sokszor. A jó eset, ha csak kétszer.

Másik gyerekeim ezt nem csinálták. Ez van. Majd kinövi. Addig meg pihenj le nap közben, amikor alszik.

2013. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de még kapunk 5 hósan egyet :/ szóval akkor lehet hogy nem is az oltás miatt van csak véletlen egybeesés? hát igen szeretnék csak mort is alszik dél óta és már 3-szor ki kellett vegyem, 8-szor cumit vissza a szájába elég nehéz így aludni/pihenni :(
2013. dec. 13. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hónaposan nincs kötelező oltás.
2013. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
agyhártya ellenit ismétlik 5 hósan! a lényeg hogy kapunk még egyet :(
2013. dec. 14. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!