Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hos a babam, ti kitennetek...

6,5 hos a babam, ti kitennetek ma a teraszra aludni, most volt beteg, de mar alakul? .

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem tenném ki a gyereket a teraszra aludni...ti kint alszotok? Mert ha annyira egészséges, akkor nektek is kijár...
2013. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
pedig nagyon is ajánlott ha nem a belvárosban laksz és épp nem tudtok annyit sétálni. Sokkal jobbakat alszanak a friss levegön mint bent, temrészetesen jól felöltöztetve. nem hiszem hogy te még sosem hallottál erröl mert ez gyakori söt az orvosok ajánlják.
2013. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha most volt beteg, csak egy kis időre vinném ki, nem több órás alvásra. Ezt leszámítva pedig kivinném rendszeresen, egészséges
2013. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azert is gondoltam, mert nem tudok lemenni setalni, mert a nagy beteg.
2013. dec. 13. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha a séta ok, akkor a terasz is mehet. Jól feloltoztetve nem lesz semmi baja.
2013. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt a teraszon-kertben altatást. Könyörgöm, röpködnek a minuszok! Persze sétálni ki lehet vinni de akkor mozgásban van és nem fekszik . Biztos marha jó érzés lehet a minusz 10 fokban kint dideregni a babakocsiban, az én gyerekem inkább a meleg ágyban alszik.
2013. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tavasszal-nyáron ok. De ilyen időben biztos nem tenném ki, borzasztó hideg van!!
2013. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát egy pici baba mózesben annyira nincs azért mozgásban sétánál sem :) Sokan hisznek benne, hogy ez így egészséges és ellenállóbb lesz a gyerek. Mi is így gondoljuk, ezért altattuk már többször is kint.
2013. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze. Gondolom jól betakargatnád.

Az én fiam is, 3-4 óra hosszákat aludt a levegőn, télen.

2013. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Az lemaradt, h természetesen nem hagytam a -10be ennyit aludni, hanem 1 óra elteltével betoltam a lakásba, és az ablakot rányitottam. De most annyira hideg sincs még.
2013. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!