Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Vajon mitől töredezhet...

S. O. S Vajon mitől töredezhet a 3 éves kisfiam körme? És borogatáson kivül mit tehetek, házi praktikák?

Figyelt kérdés
a hidegre gondoltam hogy attól ,de rendesen beszakadt neki,vitaminhiányra gondolok,mert kopik a kis bőre is
2013. dec. 13. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
vitaminhiány. A borogatás semmit nem fog segíteni, csak felpuhul tőle a köröm és a nedvesség még a gombáknak és egyéb fertőzéseknek is jó kis táptalaj.
2013. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a Marslakócska rágótabletta jó féle vitamin? arra gondoltam azt veszek neki.a borogatást időközben levettem,édesanyám tanácsára is ,de azért köszi .de szabadon nem hagyhatom mégse,nehogy mégjobban felszakitsa
2013. dec. 13. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Le kell ragasztani, mást nem tudsz. Ne hagyd megnőni, ès nem àrt vitamint adni neki.
2013. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már leragasztottam,de levágni nemtudtam,hosszába szakadt be neki .Mindenképp veszek ma vitamint neki.köszi a válaszokat
2013. dec. 13. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
ami jó lehet, gyerekorvos adhat (és normális patikus) A-vitaminos kenőcsöt. A körömproblémák leginkább erre a vitaminhiányra vezethetők vissza.
2013. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen vitaminos körömlakkot vagy ecsetelőt i tehetsz rá
2013. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!