Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos fiú babának milyen...

8 hónapos fiú babának milyen játéko (ka) t vegyünk karácsonyra? Bármilyen ötletet szívesen olvasnék!

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

kis pöttyös labda

kisalakú leporello

[link]

A korosztályi besorolásokkal nem kell foglakozni.

2013. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi fiacskánk 9 hónapos, karácsonyra Fisher Price mókakockákat és mesekönyveket kap tőlünk.
2013. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

formabedobót. Ezt a fiam nagyon szerette, még most is szereti naponta egyszer kirakja. Húsz hónapos most.

2013. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Kisfiam 9 hós lesz karácsonykor, F.P. sütifaló bödönt kap, tescoban 5000-ért vettük. Soron kívül kapott ma egy tanuló kutyát, azt vateráztam. Nekem még a FP telefon és távkapcsoló tetszik.

Ne hidd h mi ilyen márkás játék mániások vagyunk, nincs is sok játéka a babánknak de ezeket jónak tartom. Magyarul énekelnek, számokat-abc-t mondanak, kedves mondatokat beszélnek. A bödön amúgy formabedobó is és szintén énekel-beszél.

Ha még nincs nektek otthon akkor az építő kocka is jó, nekünk az szivacsból van, anyuéknál van FP mókakockája, azokat is szereti, ja és kisfiamnak nagyon bejönnek a lenkeresek, felhúzható figurák, hiper szuper gyorsan mászik utánuk.

Remélem segitettem.

2013. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jarokat, 2 gyerekem van es a leghasznosabb dolog amit valaha vettem, most növeremek hasznaljak. Szepen megszokta hogy pl amig anyu föz vagy takarit addig ö ott van, kapott ö is egy labost meg fakanalat, orakig elvolt mindkettö benne. Persze neha volt egy kis ellenallas de hat Istenem. Kimegyek WC-re, lefutok a postaladahoz, tudom h jo helyen van.
2013. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!