Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok hány ml tápszert...

A ti babátok hány ml tápszert evett 7 hónaposan egy evésre? És hány kg volt?

Figyelt kérdés
És egy másik kérdés.A ti babátok miket tudott már 7 hónaposan?Tudom,egy gyerek sem fejlődik egyformán,de azért úgy gondolom,hogy van egy ,,alapszínt,, amit már ilyen idősen tudni kell(ene).
2013. dec. 13. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel és esete evett tápszert (Milupát) 210 ml-t. 7 hónaposan 7300 gramm volt. Ekkor kezdett el kúszni.
2013. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tápiból 180 ml körül evett, a szilárd ételt már jobban szerette. Ebből 200-at is megevett.

7,5 kg volt és 70 cm. Kúszott és bizonytalanul ült+ a mászást gyakorolta. Ő mindent átlagosan csinált később is.

2013. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm az eddigi válaszokat.Csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert az ismerőseim körében akiknek van gyerek,nekik már 7 hónaposan másznak,és stabilan ülnek is,és már foguk is van.Nekem a kisfiam jövőhéten lesz 7 és fél hós,de még nem tudunk ülni,kúszni sem tudunk normálisan,mászni sem tudunk még,és még egy fogunk sincs,bár az már folyamatban van :) Nekem egy evésre már egy hónapja 250 ml-t eszik,és már kb 8 és fél kiló.A szilárd ételből is kb 200-250 ml-t eszik meg.
2013. dec. 13. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Óh, én a súlya miatt aggódtam folyamatosan.

Alapszabály, hogy a gyereket nem hasonlítgatjuk. Az oviban már senkit nem fog érdekelni, mikor ült fel vagy jött ki a foga. Pláne a fogzást nem ússzátok meg ti sem. Ezt pl az idősebb babák állítólag jobban viselik.

2013. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!