Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak jó játék leárazások...

Vannak jó játék leárazások most a Tescóban vagy Auchanban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az online akciós újságukat. A jó játék elég tág fogalom...:)
2013. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindent neten rendeltem. A tullitól, ingyenes szállítási napokon, nagyon sokat spóroltam vele.

Előtte természetesen bejártam minden hipert és játékboltot.

Kinek keresel ajándékot? Fiú vagy lány, hány hónapos vagy éves? Milyen játékban gondolkodsz?

Duplo most a metroban van jó áron.

2013. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tescoban múlt héten volt -20%. Én is ált rendelem,de nem feltétlenül olcsóbbak a neten. Képben kell lenni, nem mindegy,hogy mit hol veszel.. Babrishintó neten 9000, játékboltban 24.000, de amit kinéztem rendőrautó 5400 a neten, 4200 a tescoban. A metroben általában olcsóbbak a játékok az átlag hiperes árakhoz, ott is volt -50%, de átverés volt.. Szóval nem mindegy,mit, kinek vennél. A brendonban pl most -20% chicco játék akció van.
2013. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
7 hónapos, kislány :-)
2013. dec. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!