Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 nap múlva 3 hónapos adhatok...

3 nap múlva 3 hónapos adhatok neki nurofent fogzásos hőemelkedés miatt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hőemelkedésre még ne adj, ha belázasodik, akkor lehet már
2013. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hőemelkedésre nem kell lázcsillapítót adni.

Viszont amennyiben belázasodik, akkor pedig már nem csak fogzásról van szó, hanem valamilyen fertőzésről.

Fogzás ugyanis nagyon magas lázat nem okoz!

Viszont ha belázasodik, akkor adj neki lázcsillapítót és ha magasabb a láz, akkor pedig vidd orvoshoz!

2013. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hőemelkedésre én sem adnék, csak ha már 38 fölé megy.
2013. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még kúpot adnék. Egyébként tényleg nem lázasodhat fogzástól, max hőemelkedés. Fogzáskor gyengébb az immunrendszerük, könnyen összeszednek minden nyavalyát, és mindent a szájukba vesznek, emiatt is könnyebben betegszenek.
2013. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki itt kismamának - vagy minek - orvoslási tanácsot ad, azt is felpofoznám a p.csába.

Másodjára a kismamákat képelném fel - de az összes itt kérdezőt ám - mert amelyik a saját kölke egészsége után itt érdeklődik a gyerekorvos helyett, azzal szerintem gáz van.

2013. dec. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az orvoshoz is elvittem már természetesen, kedves utolsó, ez az oldal azért jött létre, hogy a tapasztaltabb emberek tanácsot adhassanak, azoknak akiknek még kevés a tapasztalatuk, bizonyos esetekben. Ennyi.
2013. dec. 17. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Lazcsillapitasra csak 38 fok felett van szukseg, elotte hagyni kell a szervezetet "dolgozni". A mi gyermekorvosunk a homeopatias Viburcol kupot ajanlotta az oltasok utan ill fogzas esetere. Lazcsillapito es nyugtato hatasu, nekunk nagyon hatasos volt!

Ez nem orvosi tanacs ;) csak a tapasztalatunk!

2013. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!