Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a sírni hagyás definíciója...

Mi a sírni hagyás definíciója nektek? Melyiket alkalmaztátok/alkalmazzátok?

Figyelt kérdés

1. Berakni a kiságyba, ajtót becsukni, majd abbahagyja

2. Berakni kiságyba, kimenni, de adott időnként visszanézni megnyugtatni

3. Berakni kiságyba, ott maradni vele végig, szóval/énekkel nyugtatni, esetleg kivenni, de még ébren visszatenni

4. Berakni kiságyba, síráskor felvenni, visszaaltatni, újra letenni, míg nem sír.

5. Berakni kiságyba, síráskor felvenni, de hiába próbálkozol nem nyugszik meg semmitől, míg álomba nem sírja magát.


2013. dec. 13. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Egyiket sem. Sosem hagytam sírni. A mai altatnom kell, 5 éves lesz februárba. 26 hós koráig szopizott este lefekvéskor, utána rögtön be is aludt. nem bánom, hogy altatni kell, imádom, és olyan hamar felnőnek. Nem hallottam még 10 évesről akit altatni kellett, így majd erről is magától leszokik, mint az éjjeli szopikról 20 hós korában. Addig éjjelente 2-3x kérte a cicit.
2013. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Ez nálunk úgy ment, hogy próbálkoztunk az 5-össel, majd szépe sorban az összes többivel, amit leírtál, sajnos nálunk, csak az egyesnél szűnt meg a probléma, de akkor véglegesen. Van akinél előbb bejön, meglátod neked mennyire kell drasztikus módszerhez nyúlnod.
2013. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Én a 3-at használom. Simogatom, bszélek hozzá, nem veszem ki és amikor látom hogy álmosodik akkor a szobában maradok, de úgy hogy ő nem lát és elalszik magától. Nem szoktam úgy letenni a babámat ha nem álmos, mert annak lesz sírás a vége.
2013. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Az első három, ha jól értelmezem.

Az ötös pontban akkor nem teszed vissza, hanem a kezedben sírja álomba magát?

Nekem mindaddig sírni hagyás, amíg teljes vígasz, megnyugtatás nélkül marad.

De persze, ha kiveszed, cipeled, ringatod,szoptatod, szóval mindent megteszel, és még mindig sír, akkor nem nagyon van mit tenni, de én akkor sem tenném le, hogy magában sírjon, ha már úgysem hagyja abba.

2013. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Ja, 4. vagyok, én egyiket sem alkalmaztam.
2013. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Szintén ahogy az első válaszoló. Mellettem alszik leszerelt oldalú kiságyban. 17 hónapos, 1 percet nem hagytam sírni. Elmúlik ez az időszak. 17 évesen nem mellém fekszik be a barátnőjével :) én ezen nem parázok. Most anya kell és nekem ez a feladatom, hogy ott legyek, ha kellek. Önállóságot nem most kell megtanulnia, ráér majd akkor ha bizalmat, gondoskodást kapott :)
2013. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok: szóval egyiket sem alkalmazom.
2013. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
1. De nem a végtelenségig. Nem várom meg, amíg a kimerültségtől alszik el. Néhány perc után bemegyek, kiveszem az ágyból, de nem megyek el az ágy mellől, kicsit beszélek hozzá, ringatom és visszateszem.
2013. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Az első. Ha jóllakott, akkor legfeljebb pár percig sírt. Ha bemégy hozzá, akkor később is igényli a szórakoztatást.
2013. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés vagyok, de mikor picik voltak evés alatt bealudtak. Beraktam a kiságyba és aludtak.

Ahogy nőttek, úgy alakult, hogy este fürdés, etetés, kiságy, és 3-5 perc alatt elaludtak, sosem volt emiatt sírás. De ha sírna, akkor megpróbálnám megvígasztalni, nem vagyok a sírni hagyás híve.

2013. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!