Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 baba pár hónap különbséggel...

2 baba pár hónap különbséggel 2 anyukától 1 házban. Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Pároméknál lakunk, van egy 5 hónapos kislányunk, és a tesójáéknak most fog születni babájuk, ök is itt élnek. Nagyon félek ettől a szituációtól, a kialakulható konfliktusoktól. Sajnos egyikünk anyagi helyzete sem teszi lehetővé, hogy most valamelyikünk lépni tudjon...
2013. dec. 14. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
mitől félsz?gondolom nem egy szobában laktok..Ne akard majd megmondani neki,h mit csináljon(csak azért rád írom,mert neked idősebb a gyereked),és ha eddig normálisan éltetek nem hiszem,h gond lenne..
2013. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem erről csak az jutott eszembe, hogy ha mindkét gyerekem az én "nyakamra" alapítana családot, komolyan elgondolkodnék. Ebből egyébként kisülhet nagyon és borzasztó helyzet is. Nem értem igazából a párod szülei milyen megfontolásból engedték ezt egyáltalán meg. Az enyémek se dobnának ki, ha bajban lennénk, de nem tartom bölcs dolognak, hogy így éltek. Pont a feszültségforrások miatt.
2013. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából a párom testvére vett már egy házat, csak elfogyott a pénz és nem tudták felujitani, hitelt meg egy kerestből már nem akarnak akarnak felvenni a már meglévőhöz, ki meg csak nem teheti őket az anyosom. mi maradnánk itt a felső szint volna miénk, az anyósomék lent ők meg mennének külön, dehogy ebből mikor lesz valami azt nem tudom, de nagyon jó nem hiszem. A párom testvérének a barátnöje eddig nem is élt itt csak most költözött ide, ezért eddig nem volt gond
2013. dec. 14. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már megvan a felső szint, akkor miért nem költöztök oda?

Én inkább attól tartanék, mint konfliktus forrás, h egyik gyerek felsírja a másikat, kinek mikor pörög a koszos babaruhája a gépben etc, etc.

2013. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!