Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől büdös 6 hetes babám...

Mitől büdös 6 hetes babám egyik füle?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A füle mögött megszoktátok mosni? Lehet nevetséges, de én egy szopi kapcsán vettem észre, hogy a füle mögött kész kis kosz bánya van 4 hetesen. :D Ha a füléből jön akkor vidd dokihoz vagy védőnőhöz (akihez előbb eljutsz) talán pancsi közben víz ment bele és begyulladt.
2013. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, megmosom a füle mögött, de nem ott büdös, hanem belűl a füle. Fültisztitó pálcikával éppen hogy tisztitgatom, nem merek belenyúlni. Viz nem ment bele, az biztos, mert még nem dugtam be a fejét úgy a vizbe, hogy betudjon folyni. Egyik kezemmel tartom a fejét, a másikkal mosdatom.

Nem fáj neki, szerintem, csak amikor magamhoz ölelem, akkor érzem a szagot.

2013. dec. 14. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen csak kb 2 hónaposan. a fürdővíztől picit begyulladt, garasone fülcseppet kellett neki cseppenteni. biztos nem érhette egy pici víz fürdés közben?
2013. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hacsak a kezemről nem folyt rá valahogy, mindig annyira vigyázok. Na de ezek szerint mégiscsak megeshetett.

Akkor megmutatjuk dokinak.

2013. dec. 14. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Fülpiszkával nem szabad a fülét tisztítani (nekem legalább is a védőnőm a lelkemre kötötte) mert azzal csak beljebb megy a zsír és minden.
2013. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok csak előbb küldtem el. Még annyi, hogy nekünk is volt olyan, hogy a férjem fürdette és én szóltam neki, hogy vigyázzon mert a másik oldalt megy a fülébe a víz. Előfordulhat bármennyire is figyelsz, hogy egy picike víz belefolyik a fülébe. Nézesd meg dokival biztos ami biztos.
2013. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kisfiamnak is volt ilyen. férjemmel szagolgattuk egy ideig, mire rájöttünk h a füle a büdi. kicsit a borszaghoz tudnám hasonlítani. amikor túlöltöztettem alváshoz és beizzadt a kis buksija, annak volt olyan szaga.

esetleg ha a visszabukott tej a füle mögé folyik és nem veszitek rögtön észre, na az tud még elég büdös lenni.

2013. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elmúlt :)

A fürdés csodákra képes :)

2013. dec. 17. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!