Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megromlik a tápszer a termoszb...

Megromlik a tápszer a termoszban fél nap alatt?

Figyelt kérdés

Reggel 8-kor megfőzöm (főzös), kihűl, beöntöm a cumisüvegbe, aztán mielőtt indulunk 10-kor megmelegitem és beteszem az üveget a termoszba (cumisüvegnek valóba). Délután 1-kor fogja megenni.

Másfél hónapos babának lesz.



2013. dec. 14. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi van a dobozra rairva h meddig adhato oda a babanak. Mert amit mi hasznalunk arra az van irva h 1 oran belul el kell fogyasztania es nem is melegitheto. Olvasd el h az mit ir es annak tudataban csinald.
2013. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
24 órát állhat hűtőben.
2013. dec. 14. 11:45
 3/16 A kérdező kommentje:

Keresztelője lesz és templom után étterembe megyünk.

Vigyem hidegen a megfőzött tápszert és kérjem meg az étteremben valakit, hogy mikrózzák meg?

2013. dec. 14. 11:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
miért kevered be előre? Vidd külön a vizet és a tápszert, és frissen keverd be
2013. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez olyan tápszer, amit főzni kell.
2013. dec. 14. 11:50
 6/16 anonim ***** válasza:
én ezt is megpróbálnám akkor étteremben elkészíttetni (biztonságképp egyet bekészítve el is vinnék).
2013. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a gyerekorvost vagy a védőnőt. Biztos, h nem te vagy az első ezzel a problémával és még mindig jobb, mintha a romlott tápszertől 2 napig hányna a gyerek.
2013. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Főzős tápszert még nem láttam, de ha előre bekeverve viszem a tápszert akkor hidegen keverem be, és az adott helyen melegíttetem meg. Melegen nagyobb eséllyel szaporodnak el benne a baktériumok.
2013. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van olyan tejpép ami már eleve össze van keverve,kis doboz szerűségben van,én a helyedben inkább azt vennék,és akkor nyitnám ki mikor eszik a babám.A tápszer bizony megsavanyodik néhány óra alatt.
2013. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
off lesz. Milyen az a főzős tápszer, még nem hallottam ilyenről
2013. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!