Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS 1 évesem valószínűleg...

SOS 1 évesem valószínűleg lenyelt 1 körömnyi nagyságú szaloncukor csomagolást mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki van ott rágva a szaloncukor csomagolása, köhécselt mire odaléptem már abbahagyta de a csomagolásrészt nem találom!ha lenyelte mennyire veszélyes ez, ki tudja kakilni vagy rohanjak orvoshoz?kb 1 cm méretű lehet

2013. dec. 14. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen anyagú az a csomagoló, papír vagy celofános volt-e. De tuti semmi baja, nem vinném orvoshoz, ki fogja kakilni. De ha nagyon aggódsz hívd fel a védőnőt vagy az ügyeletet.
2013. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor nem vinném orvoshoz ha semmi baja amúgy, írtad, hogy köhögött akkor, de ha már semmi jele semminek, akkor szerintem fölösleges.
2013. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát ez a celofánszerű (arany színű) most jobban megnéztem és kisebb lehet 1 cmnél. aggódom persze, de épp azért kérdezek hogy nyugodjak e meg vagy aggódnom kell?ez az első ilyen élményünk :-(
2013. dec. 14. 15:25
 4/14 A kérdező kommentje:

játszik tovább..akkor kikakilja ugye?

és mi van ha nem látjuk viszont kifelé?

2013. dec. 14. 15:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Az enyém pont ennyi idősen kiharapta a popsitörlős zacskót és lenyelte a közel 2 cm hosszú 1 cm széles nejlont.Nem is tudom hogy tudta lenyelni.Nagyon aggódtam de nem mentünk orvoshoz mert anyum mondta ha már lent van nincs gond majd kikakilja.Kb 3 nap múlva megjelent a szép kék nejlon.
2013. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj...kifog jönni...a műanyagot-celofánt nemtudja lebontani a szervezet,úgyhogy egyben fog kijönni :-)
2013. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Huuu köszönöm a megnyugtatàst!!:-)
2013. dec. 14. 17:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam egy 1 cm átmérőjű követ kakilt ki..en elvittem dokihoz..megrontgeneztek de hazakuldtek hogy ha faj neki vigyem vissza..kb 5 nap mulva jott ki.
2013. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A csomagolástól nem lesz baja, nem fogja megemészteni, inkább az a félő nehogy megakadjon a torkán, ha lenyel valamit amit nem kéne, de ez lecsússzant neki :)anyagából fakadóan.

ott lesz a kakiban.

2013. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csajok:-)
2013. dec. 15. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!