Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fischer Price járássegítője...

Fischer Price járássegítője van valakinek, mennyire borulékony?

Figyelt kérdés
Az oroszlános járássegítőt néztem ki 8 hónapos kisfiamnak, aki bútorok mentén már lépeget. De vajon mennyire lódul ez az eszköz neki, ha a babám megtolja egy picit? Valakinek van ilyenje?
2013. dec. 14. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Ezzel csak azt éred el, hogy nehezebben tanul meg önállóan járni. A tologatás NEM járás, és könnyen beleverheti a nóziját, ha nagyon meglódul és elesik vele. Felesleges pénzkidobás csak.

Ha már kapaszkodik a bútorok mellett, akkor hamar megindul magától is.

2013. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából nem gyorsítani szeretném a járás megtanulását, csak egy érdekes játéknak gondoltam neki, szórakozásnak. De elég sok rosszat olvastam most itt közben róla, úgyhogy kezdek letenni róla!

2013. dec. 14. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam egyéves szülinapjára kaptuk ajándékként! Mi ülve nyomkodjuk és forgatjuk a kerekét, mert egyszer próbált meg ránehézkedni az oroszlán arcára, és kigurult alóla a cucc! Semmi "ellenállás" sincs benne! Szerintem semmire nem jó! Bár a fiam még csak bútorok mellett járkál, ezt tuti nem erőltetjük! A játékos részei egyébként jók, a hangja is szép!
2013. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már meggyőztetek!
2013. dec. 14. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egy eves kislanyomnak meg a 15 kilojaval nem sikerult felboritania :) az is igaz hogy nem mindig rendeltetesszeruen hasznalja :):):) viszont nem nehezitette a jarast, egy honapja vettuk a szulinapjara, akkor kezdett el kapaszkodva lepegetni, ma mar tobb lepest is megtesz egyedul, segitseg nelkul:)
2013. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja es parketta van tehat elm. csuszos :) (utolso voltam)
2013. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gyönyörűséges ***** válasza:
Mi nagyon szerettuk, hasznos volt, soha nem esett el vele, 19 honaposan is kedvenc jatek, ket masik gyerek is ennek segitsegevel tanult meg onalloan jarni. A babaknak semmilyen egyensuly problemajuk nincs, az en kislanyom 1 evesen indult el, akkor hagyta el az oroszlant, a masik ket kislany 16 honaposan indult el magatol az oroszlan nelkul, elotte 2-3 honapig tologattak, szoval nagyon is jo minosegu, nem borul fel, van sulya. De ez csak az en velemenyem, 1 evig hordtam kivalo devenyes gyogytornaszhoz es abszolut nem ellenenezte a jarassegitot, ezerszer karosabb a komp vagy a rugos hinta. Mi kaptuk ajandekba, hasznaltan megeri megvenni, boltban nagyon draga az biztos, jol meg kell gondolni.
2013. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na most teljesen tanácstalanná tett az utolsó pár kedves válaszoló!
2013. dec. 14. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is van. Bár nem az oroszlános, de FP.

Elég labilis, könnyen felborul ha nagyon ránehezedik a baba, de egyébként is mindig ott vagyok mellette, 10hónaposan még szerintem bármivel felborulna.

Egyébként ennek ellenére nem bántam meg, hogy megvettük, imádja. Gyorran megtanult lépegetni vele, játszani is nagyon szeret rajta, és egyáltalán nem veti vissza a járásfejlődésben. Mi épp azért vettük ezt, mert a bébikompot "megtiltotta" a gyerekorvosunk, és én is csak rosszat hallottam róla. De a járássegítő szerintem szuper dolog.

2013. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Oroszlános van nekünk és imádta fiam! Sosem borult fel vele. Igaz, az elején még mentem vele,hogy ha meglódult, akkor kicsit segítettem.

Nálunk a gyerek, ha "járni" akart állandóan jött,hogy vezessem. Ez egy idő után baromira nem kényelmes. Ha nem tettem, akkor nekiállt tolni az étkező széket, ami meg azon kívül,hogy gyönyörű hangja volt, karcolta a padlót. Én akkor vettem neki a járássegítőt!

2013. dec. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!