Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyfát hogy oldottátok...

Karácsonyfát hogy oldottátok meg 1 éves, járó baba mellett?

Figyelt kérdés

Mármint asztalra tettétek, vagy hogy oldottátok meg, n ne érje el?

Nehogy szájába akarja venni a díszeket, tűleveleket...


2013. dec. 14. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyaráztuk neki meg kísérgettük.
2013. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon aggódtam a tűlevél "elfogyasztása" miatt, ezért mi műfenyőt vettünk. Kb. egy méter magasat csak, és azt is a komód tetejére tettük.
2013. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Műfenyő + be a járókába
2013. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző, mármint a fát a járókába, így a gyerek jöhet-mehet
2013. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi semmit. 2 lányunk van és kúszó babával, menni tudó babával, is mindig nagy fánk Volt üveg díszekkel. Alulra csak olyat tettem ami nem törékeny, de Eleve nem nyulhatott hozzá.

Ez olyan dolog mint a függöny, amit nem enegdek neki tépni, vagy a nagy pálma amit szintén nem engedek tépni.

2013. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tavaly volt a lányunk egy év körüli karácsonykor. Megvettük életünk második kicsi fenyőfáját. (az idősebb gyerekünk is téli baba).Egy komód tetejére raktuk. Nem mertem kockáztatni, mivel nem volt járókánk, bármikor bármerre kószálhatott. Februárban már 2 éves lesz megérti, ha nem szabad valamit, újra nagy fát hoz a Jézuska.
2013. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos lányom van,és ugyanott lesz a helye,ahol eddig,a díszek nagy gömbök és hasonlók,ezeket nem tudja megenni,ezenfelül pedig elmagyarázom neki,hogy nem szabad közel menni,figyelek rá.Szóval semmi felhajtás.
2013. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mufenyonk van, pont 11 hos volt a pici az elso Karacsonykor. Mi fediszitettuk, mint mindig, es annak ellenere, hogy kisse "hiperaktiv", nem tort semmit, odafigyeltunk ra. Ra egy evre mar eltort par disz:)
2013. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyeltük!

De igazából, ahogy egyszer megszúrta az ujját, utána nem is nagyon érdekelte! :)

2013. dec. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!