Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óránként eszik egy 3-4...

Hány óránként eszik egy 3-4 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden gyerek más, de érdekelne, hogy hogyan van/volt ez Nálatok.

Az én kisfiam anyatejes, és újabban nagyon sokat vergődünk a szopival. Elkezd enni (pontosabban szív néhányat, természetesen ennyi idő alatt be sem indul a reflex), aztán elfordul, eltol magától. Most arra gondoltam, hogy lehet, hogy túl sűrűn akarom etetni.

Az éjszakát nagyjából átalussza, és eddig 2-3 óránként etettem. Lehet, hogy valami megváltozott?


2013. dec. 15. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3-3,5 óránként evett. Éjszaka is, 5 hónapos korában aludta át az éjszakát.
2013. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3-4 óra az átlag nappal van, hogy csak kettő telik el este most kezd megint vissza álni a 2x kelésre. Nekem ezt akkor csinálta a lányom amikor mozgolódni kezdett az agya már szerette volna megfordulni de a tete nem engedelmeskedett.
2013. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!