Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FONTOS! 7 hónapos kislányomnak...

FONTOS! 7 hónapos kislányomnak kattog a lába, a bokánál. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

nagyon meg vagyok ijedve,félek nehogy ne tudjon lábra állni a későbbiekben.

fájni nem fáj neki egyáltalán.


2013. dec. 15. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha megmutatnád a körzetinek és kérnél beutalót orthopédiára,hogy megnyugodj.De valószínűleg még fejletlen az izülete és levegős.Különben nekem 50 éve kattog,és jól megvagyok vele.
2013. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp elviszem a körzetihez,csak kíváncsisagbol irtam ide,hátha vkivel már előfordult hasonló.
2013. dec. 15. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kattogott, mikor kalciumhiányos voltam.
2013. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy előfordul.Teljesen normális,ne aggódj.
2013. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiamnak is kattogott a térde, csipője. Ijesztő!! Lányomnál ilyen sohanem volt. Fiamnál is kb 8-9 hónaposen vettük észre, most 18 hónapos, de jó ideje ne hallottam már. Vidd el dokihoz, bizti ami bizti..
2013. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, úgy tudom elég sok gyereknél van ez így, azt mondják, hogy jobb esetben kinövik, de van aki felnőtt korára is így marad, és kattogós lesz, de azért vidd el a dokihoz, ő tud ebben okosat mondani. :)
2013. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedvese kérdező, mi lett az eredmény? Hasonló helyzetben vagyok, 11 hónapos kislányommal
ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!