Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kötitek le egész nap a...

Mivel kötitek le egész nap a 1,5 éves gyereketeket? Nekem nagyon nehéz, mióta ilyen az idő és alig tudunk kimenni. Minden csak 5-10 percig érdekli és kifogytam az ötletekből. Egész nap nyűgös.

Figyelt kérdés

Ott, ahol élünk, csak zenebölcsi van heti egy délelőtt. Busszal lehetne megközelíteni más programokat, de alvásidőre nem érnénk haza :(

Nagyon elfáradtam az egész napos nyüszi miatt :(


2013. dec. 15. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem esik, én bizony kiviszem, van, hogy naponta 2x is. Meg is kattannánk itthon.
2013. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom fuad van e vagy lányod de az én lányomnál ilyn idős korában már nagyon tetszett neki, hogy sógyurmáztunk együtt illetve kéz nyomatokat meg láblenyomatot készítettünk. Ez mindig nagy kedvenc ha semmi nem jut eszembe na akkor ezt kipróbálom. Ilyenkor már szeretett velem sütni. Ez főleg abból állt, hogy megnéztük a hozzávalókat együtt és mutogattam, hogy az adott dolog miből áll Volt olyan, hogy ő is belenyúlt és segített gyúrni nyújtani. Én ilyeneket csinálnék vele.
2013. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Délelőtt én is kiviszem, de már kora délután akkor szmog van, hogy nem merem :( (ahol élünk, ott sokan fűtenek hagyományos módon és harapni lehet a fürtöt, annyira beáll).


A só-liszt gyurmát kipróbálom, köszönöm!

Együtt házimunkázni szoktunk, de a főzés nem köti le, hiába kérem, hogy segítsen (kisfiú). A konyhaszekrényben van pakolós polca, de már megunta :(

2013. dec. 16. 08:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan lányom van, de sztem fiúknál is beválhat a zene, tánc. Mikor nyűgös a Lányom, sokszor kérdezem tőle, h akar e zenét, mire ő ringatja a fejét jobbra ballra, meg billegeti a popóját. Bekapcsolom és táncol, nevet, mikor megunja abbahagyja, de nem nyűgös tovább, mintha megnyugtatná. Vmi oknál fogva Nótár Mary a kedvence, mindig azt kell neki kapcsolni :)
2013. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!