Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos anyatej+tápszeres...

5 hónapos anyatej+tápszeres babának hány etetést lehet már kiváltani pépre?

Figyelt kérdés
4. hónaptól kezdtem adni neki e tejpépet gyümölccsel,a főzelék akkor még nem ment neki,most kezdi eszegetni,ha már az is megy,akkor kiváltsak arra egy evést?
2013. dec. 16. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem muszáj ne erőltesd, inkább próbáld fenntartani a tejtermelésed, ameddig csak lehet.
2013. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Doktornő javaslatára pici cukorral adom neki.A tejem már elég kevés,mert az éjszakát régóta átaludja,így sokáig nincs meg az inger.
2013. dec. 16. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én 4,5 hósom is átalussza, de reggelre a melleim tele vannak, és elég neki. Próbálj meg sörélesztő pelyhet enni, nekem attól mindig megnő a tejtermelésem, szinte folyik.

Egyébként pedig kérj telefonos segítséget [link] tőlük, az ingyen van. Persze ha nem akarsz szoptatni az más kérdés. A szoptatás a legjobb az ilyen piciknek még.

2013. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de cukrot adni egy 5 hónapos csecsemőnek...szerintem nagyon egészségtelen. Nem is értem miért van szüksége rá. A fehércukorban semmi de semmi tápérték nincs, üres kalória az egész. Nem is beszélve arról, hogy amint kibújnak a fogak, egyből máris bombázod a fogszuvasodást okozó cukorral.

Nekünk úgy mondta a dokink viccesen, hogy próbáljunk meg olyan 18 éves koráig nem adni neki cukrot.

2013. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!