Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nővérem megszoptatta a...

A nővérem megszoptatta a fiam, mit kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős dolog miatt el kellett rohannom (anyósom kórházba került, nem volt időm fejni) és rábíztam a 8 hónapos kisfiam a nővéremre, akinek hasonló korú kislánya van. Mikor hazaértem, kérdeztem mi volt, és ő elmesélte, h éhes volt a kicsit, ezért megszoptatta. Eléggé kiakadtam, mert eszik már, és volt otthon bébiétel is...szerintetek túlreagáltam?
2013. dec. 16. 12:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%
Ha mondtad nekei előre, hogy mikor és mit egyen akkor jogosan vagy felháborodva. Viszont ha nem mondtad szerintem inkább örülj neki, hogy a lehető legjobban gondoskodott a kisfiadról.
2013. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
52%
Huh, én is kiakadtam volna!
2013. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
84%

Ha tisztába volt vele h.tud enni akkor nem.

Szerintem én is kiakadtam volna.

2013. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam neki, hogy ott a mikroban a kaja, csak el kell indítani, mert bekészítettem, és ebédre már nem szoptatni szoktam, ezt ő is tudja.
2013. dec. 16. 12:59
 5/41 anonim ***** válasza:
62%
Kiakadtam volna. Nem kicsit...
2013. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
60%
Ebben az esetben igen, kiakadtam volna! Ha direkt kéred, hogy mit tegyen. és mégsem azt csinálja, akkor miért vállalja el a babát? Ráadásul sokan vannak úgy(pl.én is), hogy más anya tejét ne igya a gyerek!
2013. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy láttam rajta, hogy rosszul esett neki, hogy kiakadtam, és nagyon szeretem őt, de nekem ez nem fér bele, most pedig nem is beszél velem.
2013. dec. 16. 13:04
 8/41 anonim ***** válasza:
73%

Ő örülne ha te megszoptatnád az ő gyermekét?

Én nem örülnék, akármennyire is szeretem meg a tesóm, az én gyermekemet ne szoptassa már más, csak Én.

Jogosan akadtál ki.

2013. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
61%
Én nem akadtan volna ki. A testvéremről van szó, nem egy idegenről vagy más családtagról. Nincs ebbe semmi. Most ebédre anyatejet kapott ennyi. A kajcsit majd megeszi később.
2013. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
61%
Biztos nekem se tetszett volna...
2013. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!