Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mit hozassak a gyógyszert...

SOS! Mit hozassak a gyógyszertárból nagyon erős fogzási fájdalomra? Vény nélkül!

Figyelt kérdés
Szabin van a doki, helyettesítésről lecsúsztam, elmenni nem tudok, csak hozatni. Már 4. napja szenved nagyon, a panadolt tovább nem adhatom, gélek nem segítenek. Éjjel-nappal sír, letenni sem tudom! 7 hónapos
2013. dec. 16. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Osanit jó rá de csak olyan patikába tudsz venni aki Ausztriából hozat mert amúgy csak netről tudsz rendelni. Még a Viburcolt ajánlanám ezen kívül.
2013. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nurofen? Esetleg kérdezzen rá az a valaki, hogy nincs e helyileg kikevert oldat dierkt fogzási fájdalom csillapítására. (Nálunk van.)
2013. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Homeopátia: Osanit, Chamomilla Vulgaris CH 15. Nurofen jobb, mint a Panadol. Nem vigasztal tudom, de az idő..... 6 hónapos korától a fiam 4-5* ébred éjszak a szerencse az volt, ha visszaaludt, de sokszor volt, hogy nem. Most volt 2 nyugis hetünk 1 ébredéssel, most újra kezdtük, jönnek a szemfogak. 8 hónap alatt 12 foga bújt ki. Kitartás, nehéz, de vannak érzékeny babák. Ha szopizik, akkor annak is fájdalomcsillapító hatása van.
2013. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem szopizik és enni se nagyon akar. Nem az a baj, hogy sokszor ébred (ahhoz már hozzászoktam), hamen, hogy sír, szenved és nem tudok rajta segíteni. Mondjuk a 9kilóját sem könnyű cipelni, még ha fel is kötöm...

Adhatom a vibrucolt vagy a nurofent így is, hogy már 3 napja panadolt kap?

2013. dec. 16. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a Nurofen használt, de ha már 4 napja Panadol-t kap, akkor elég nehéz helyzetben vagy. Sógornőm csinálta hogy Nurofennel kenegette az ínyét, nem adta be neki, csak bekente, állítólag használt. Kitartás!
2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nurofen jött be ha nagyon szenvedett, de állandóan nem adtam. A viborcul estére adtam, de azt sem folyamatosan. Biztos, hogy a foga?
2013. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nurofen, Viburcol kúp, nálunk ezek segítettek.
2013. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Panadol-Nurofen kombó, egyik órában az egyik, 3-mal később a másik, 3 óra múlva megint az első. Viburcol kúp, Osanit. Megfelelő homeos alkati szer a leginkább jellemző tünetek alapján. Hűthető rágóka. Hintában ringatás. Tuti hogy a foga táj?
2013. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tutira a foga és még mindig nem törte át :( Kaptunk tegnap germicid c-t. Osanit lehetetlen küldetés. Most egész jól van szerencsére.
2013. dec. 17. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!