Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti gyermeketek mondott...

A ti gyermeketek mondott valaha ilyesmit vagy hasonlót? Olyat, ami meglepett, megijesztett stb. és elmesélnéd?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 16. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az emberek hajlamosak túlmisztifikálni ezt a témát. A gyermeki fantázia határtalan.
2013. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom,hogy elég egy sztori, amit mondjuk meghall a fókuszban, ha megy a tv, vagy a híradóban és máris beindul a kis fantáziája!

DE!

Nemrég a fiam fürdés után jött ki fürdőszobából. Én már a nappaliban vártam,hogy jöjjön! Egyszer látom,hogy áll az ajtóban és mondja,hogy pápá bácsi! Először még mondtam nevetve,hogy kisfiam nincs ott semmilyen bácsi, erre mégegyszer mondta. Rá egy hétre odajött hozzám mosogatás közben és mondta,hogy a bácsi rajzol!

Apósom már meghalt. Nem tudom, én ezekkel a dolgokkal úgy vagyok, hogy hiszek is meg nem is bennük, de megfordult akkor a fejemben,hogy mi van,ha a papát látja!

2013. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, 2 éves a fiam!
2013. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretnék az ilyesmikben hinni , de 2,5 éves kislányom hetek óta emleget egy bácsit a gardrób szekrényben...szeret bújócskázni, sokszor oda bújt el, nem is kellett villany, de egy idelye mondogatja, hogy ott a bácsi, kapcsoljak lámpát... aztán pár hete ebédnél közölte, hogy ott ment az ablaknál egy bácsi ( zárt udvarunk van , nem utcára néző) , én persze mondatm, hogy ne viccelj, nincs itt senki, de az a meggyőződés ahogyan állította, hogy de most is ott van... nem is akarom tovább gondolni!
2013. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 5 éves gyereke az előző életéről beszél.
2013. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!