Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik lehetnek ezek a pöttyök?...

Mik lehetnek ezek a pöttyök? (kép)

Figyelt kérdés

Nem adtam új ételt mostanában és csak a hasán, mellkasán és ágyékán van. Talán egy kicsit látok még a tarkóján és a füle mögött.

[link]


2013. dec. 16. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz ő megmondja. Szerintem valami allergia lehet , új mosópor, új krém, új fürdető, új ruha, új ágynemű ? Semmi új nincsen? Az is lehet, hogy bár új ételt nem adtál, de máshol vetted és ott valami vegyszer volt rajta. Fiamnak adtam megmosott meghámozott almát (akkor már legalább 100 almát megevett életében nem volt újdonság) délutánra csupa pötty lett, adtam neki kálciumot és fenistil cseppet és elmúlt. (akkor még nem tudtam mitől lett pöttyös) majd 3 hét múlva megint adtam neki almát (közben is evett de akkor nem lett pöttyös) és délutánra megint pöttyös lett. Este jöttem rá, hogy az almát xy boltban vettem (ahol amúgy nem szoktam) és az okozta a pöttyöket.
2013. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami új tisztitószer esetleg?
2013. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fogzástól lehet?

Talán még az öblítő új, nem emlékszem, hogy az éppen aktuális body lett-e vele mosva. De az is ugyan az a márka, csak más illat.

Kajából nem kapott újat, főztem már neki ebből a fagyasztott zöldségkeverékből és akkor nem volt gond. Más étkezést még nem váltottam ki.

2013. dec. 16. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a melegkiütés így nézett ki. Az nem lehet?
2013. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam akkor volt ilyen, mikor anyatejről tápszerre váltottunk. Nem egyből jött ki, hanem egy hét múlva kb.
2013. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Calcimuscod, esetleg fenistil csepped nincs otthon? Cinkrázó, az hűsíti.

Lányom láz után nézett így ki, illetve amikor fürdetőt váltottunk.. Holnap reggel irány a doki szerintem!

2013. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak is volt múlthét szerdán, ő két hónapos. Kapott kálciumot, attól elmúlt, szerintem sosem fogom megtudni mitől volt.

Nagyon kényes a kis bőrük, nyugi nem lesz baj :)

2013. dec. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen egy hónaposan. Nem kaptunk rá semmit a doki csak azt mondta hogy ne a fürdetőolajjal fürdessem hanem a krémmel. És elmúlt.

Szerintem is allergia lehet.

Ja és nekünk csak a mellkasunkon és a hátunkon volt.

2013. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már halványabbak a pöttyök szerencsére :)
2013. dec. 17. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!