Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a 7 hónaposom az...

Leesett a 7 hónaposom az ágyról. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
nem magas ágyról beszélünk,csak kicsit megilyedt és sírt.pici vér folyt a nóziából.csak nem tudom hogy ilyenkor mit tegyek.
2013. dec. 17. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
még szép hogy megiJedt. A vérzés miatt én elvinném orvoshoz. föleg ha köre vagy parkettára esett. Azért vérzés nem szokott lenni ilyen esetekben. Nagyon vigyűázz rá egy pillanatra se hagyd olyan helyen ahol le tudna esni vagy ahol magára ránthat valamit.
2013. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, az én kisfiam is kb ilyen idős volt, mikor ugyanígy jártunk, nem magasról esett le padlószőnyegre, neki mondjuk az orra nem vérzett, figyeld esetleg, hogy nem lesz-e bágyadt vagy esetleg nem hány-e, de lehet, hogy felhívnám az orvosunkat vagy a kórházat, hogy az orrvérzés miatt kell-e, hogy lássa orvos
2013. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

puha vastag szőnyegre esett

csak ahogy láttam a keze volt az orra alatt.de elviszem orvoshoz.

2013. dec. 17. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem csináltam nagy ügyet az esésekből (1,5 éves a fiam, volt már pár baleset), de az orrvérzés miatt minimum az orvosunkat felhívnám.
2013. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell túlaggódni. Az orrvérzés azért volt, mert megütötte. Eltörve biztos nincs, mert akkor fel lenne dagadva, és lila lenne kívülről is.

Ha a fejét nagyon megütötte volna és agyrázkódása lenne, akkor hányna. Szerintem nincs semmi baj. Azonban ha téged megnyugtat ha látja orvos, a világért se szeretnélek lebeszélni róla.

2013. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

elvittük az ügyeletre még szerencse hogy majdnem a szomszédba van,de semmi baj nincs.megnyugtatásul jól esett.volt már baleset de nem ekkora.azért ha az ember gyerekéről van szó,csak túlaggódja a dolgot :)

köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 17. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!