Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan szülő aki az...

Van itt olyan szülő aki az egyik gyerekét jobban szereti mint a másikat? Mit tesz érte hogy ne érezze meg a kevésbé szeretett gyermek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, az szomorú, de a gyerek megérzi, akármit csinlálsz.

2 kisgyerekem van, hogy lehet az egyiket jobban szeretni?!

2013. dec. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod hogy hogyan, de mi lesz ha megszületik a kistesó és jobban szeretem a nagyot mert ő már volt.vagy a kicsit mert ő az új.
2013. dec. 19. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne félj a szeretet eloszlik. Ne legyenek elvárásaid az uj babával szemben, pláne ne hasonlítgasd a tesójához.

Mind a kettót egyformán szeresd.

Egy 3 és egy 1 éves gyerek anyukája vagyok, a kisfiamat és a kislányomat is imádom, és nem tudnék közülük választani.

2013. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Imádom mind a kettőt! ! De hogy megnyugtassalak én sem tudtam elképzelni, megegyszer fogom e érezni azt a földöntúli óriási szerelmet amit a nagylányom iránt éreztem. Mikor terhes voltam a picivel még akkor sem tudtam, hogy lehet ugyanúgy . Aztán megszületett a kis drágám. És újra elöntött az az óriási szeretet hullám. :-)
2014. jan. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!