Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik majd nálatok 24-e?

Hogyan zajlik majd nálatok 24-e?

Figyelt kérdés
Az egész napra gondolok.
2013. dec. 20. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sütés , főzés belevonjuk a nagyobb gyerekeket is.

Aztán fa diszités közben karácsonyi zene, aztán amikor már eszünk berakunk jó kis karácsonyi mesét este pedig egy vicces karácsonyi filmet :). Társasozunk is :)

2013. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk az lesz a szünnap.

23-án szülinapozunk, 25-én karácsonyozunk.:)

2013. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel haza megyünk a szüleimhez.Gondolom anyuval mi főzünk sütünk,míg a fiúk fát díszítenek.Van egy karácsonyi kazettánk,már 17 éve megvan,és mindig azt hallgatjuk,ez már szokás.Ebédelünk,ajándékozunk.A többit még nem tudom.
2013. dec. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Napközben egyedül leszek a fiammal itthon, megfőzöm a vacsorát, rendezkedek, este ér haza a férjem a munkából, akkor együtt vacsorázunk. Vendégek nem jönnek, a fát már előbb feldíszítjük, mert a három hónapos fiúnknak mindegy, hogy 24-én vagy 23-án díszítjük fel. :-)
2013. dec. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

10 hònapos a lànyom, 4 a keresztfiam. idèn hozzànk jön mindenki a lànyom miatt.Reggel neki fogok főzni, aztàn ha felkelt a lànyunk segìt feldìsziteni a fàt.összesen 14-en leszünk, napközben èrkeznek.ajàndèkozunk mert 2 Èvànk ès 1 Àdàmunk van a csalàdba.

3-4 körül eszünk, utàna ajàndèkozunk.csillagszòròt gyùjtunk.azt nagyon szereti a mininő....


8-kor kidől a lànyom a picurka meg hamarabb is ő majd csak jövőre èlvezi igazàn.....utàna társasozunk vagy kàrtyàzunk mêg felnőttek. 25-èn anyuèknàl leszünk,26-àn anyosomèk fàjàt nèzzük meg.kèt ünnep között meg dèdikhez megyünk.

2013. dec. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös: kihagytam hogy idèn kimarad az esti istentisztelet, az majd csak jövore...mindig mentünk eddig..
2013. dec. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

24-én reggel sütök,főzök,mivel a párom még 2-ig dolgozik.

A 2 éves fiúnk addig eljátszik a mamájával.

Utána ebédelünk,fát díszítünk és meglátogatjuk a fiam keresztszüleit és a kereszt fiúnkat.

Ha hazajöttünk ajándékozás,vacsora és elalvásig együtt eltöltjük az időt akár mese,film és játék formájában.

2013. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Férjemmel és 2 éves kislányunkkal töltjük a Szentestét.

A fát még 23-án reggel feldíszítjük, hogy meglepetés legyen a lányunknak.

24-én délelőtt főzés, majd alvás után mindenki megkapja az ajándékokat a fa alá, csillagszóró gyújtás, karácsonyi zene hallgatás. Délután közös játék az új játékokkal, evés-ivás. Ennyi.

Aztán 25 vagy 26-án utazunk a nagyszülőkhöz (nagyon messze laknak).

2013. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: a fát 23-án ESTE díszítjük fel, mialatt elaludt a picilány
2013. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én még nem tudom, hogyan is legyen. Mindkettőnk szülei elváltak és eddig azzal teltek az ünnepek, hogy folyton mentünk. Most 24-én leszünk itthon.


Nálatok a vacsora az ünnepi vagy az ebéd? Elvben ez szentESTE, de a főétkezése a gyerkőcnek az ebéd. Lehet túlagyalom, csak valami szokást akarnék bevezetni...

2013. dec. 21. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!