Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen márkájú 3-as...

Anyukák, milyen márkájú 3-as (midi) méretű pelust ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 6 kg,ezért kinőttük a 2-es pelenkát.Jó lenne találni egy árban kedvező, minőségben pedig megfelelő pelenkát, mert ilyen árak mellett nem szívesen próbálkozik az ember.Elsőként megpróbáltuk a Pambers sleep & play pelusát, de nem vagyok vele megelégedve mert nagyon vékony.....

2013. dec. 21. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom is 6 kg,mi a rossman saját márkás pelusát használjuk (babydream).Nekünk nagyon bevált.Kibírja az éjszakát 1-2 kifolyós baleset volt még csak.A rossmanban van belőle 2darabos próba csomag is,így kitudod próbálni.
2013. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Rossmann sajátmárkás: Babydream vagy Dm sajátmárkás: Babylove
2013. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Happy Bella pelenká thasználok, szerintem sokkal jobb mint a Pampers. Nálunk 48 ft/db.
2013. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dada pelust használunk ..A helyi bababoltunkban 42 ft/db

Nagyon jó gumírozott,elöl plusz réteg a pisinek...

100 db-os kiszerelésben kapható

2013. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aldi-s pelus nálunk nagyon bevált.
2013. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Liberót semmiképpen sem! Itt áll egy egész csomag, mert egy órát sem bírt ki egyszer sem...!

Az aldis pelus viszi a pálmát, este fél 8-tól másnap reggel 7-ig bírja, úgy, hogy éjjel még 2 x szopik is a babám. Ő is 6 kg egyébként. Ja és az aldisból jó a 3, és a 4- es méret is érdekes mód.

2013. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lidl-Aldis pelusok.

Szerintem a legjobbak.

5 hós koráig pampers volt, de aztán megelégeltem az árát. Ekkor vettem mindkét említettből 1-1 csomaggal.

Nagoyn meglepődtem, simán veri a drágább társait.

2400 ft és ötvenbvalahány van benne. Mi már a 4-eset vesszük a fiamnak, abban 50 db van.

2013. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!