Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának milyen...

10 hónapos babának milyen cipőt vennétek télre?

Figyelt kérdés
Vettem neki egy kocsi csizmát de szoros így vennem kéne egy másikat. Már áll, lépeget, érdemes neki rendes cipőt venni?
2013. dec. 21. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 9 hónaposom van,de kétlem,h. fognak olyan stabilan jàrni,h. utcai cipõ kelljen. majd tavasszal.
2013. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
Lányom tavaly ilyenkor volt 10 hónapos,februári születésű.Nem volt cipője amíg nem kezdett el járni.Kint ilyen időben nem hagytam lépegetni,bent meg csúszásgátló zokni van tutyi volt rajta.
2013. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fiam 1 éves,de még nem megy,így kintre a bátyja első csizmája van rajta,ami picit nagy még,de meleg:))

Mivel kint nem lépeget az a lényeg hogy meleg legyen,én is akkor fogok rendes cipőt venni,ha már megy,kint is tud lépegetni.

2013. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmit vennék, lehet, hogy egy hónap múlva járni fog, de legkésőbb februárra igen. Mindenképpen "rendes" cipőt vennék.

2013. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 9 honaposnak ma vettem ilyen tutyiszeru kívül orkanos, belül termo anyagut, magasszaru, két tepozarral záródik, nem tudja lejátszani a lábáról (remélem). :D

1 hónapja álldogál, kint még idén tuti nem.fog járni. Így sztem ez ideális erre a télre.

3490 volt egyébként, brendonban, de van többféle jó áron.

2013. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!